Zeki Alasya’nın son fotoğrafları

Cumartesi, Mayıs 9, 2015, 0:40
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Hayatını kaybeden usta oyuncu Zeki Alasya, 2008 yılında 4 yıldır birlikte olduğu 35 yaşındaki sevgilisi Jülide Hanım’la sessiz sedasız dünya evine girmişti. Alasya yakın dostlarının katıldığı sade bir nikâhla evlenmişti.

Alasya’nın kendisinden 30 yaş küçük eşiyle tanışma hikayesi de oldukça ilginç. Jülide Adak, 2005 yılında hayatını kaybeden ünlü müzik adamı Melih Kibar’ın asistanlığını yapıyordu. Alasya’nın kızı Zeynep ise müzikle ilgileniyordu. O sırada Zeynep, Kibar’la birlikte albüm çalışmalarına başladı. Kızıyla birlikte sürekli Kibar’ın ofisine gidip gelen Alasya da o sırada tanıştığı Adak’a gönlünü kaptırdı.

İşte Jülide Alasya’nın sosyal medyada paylaştığı en özel kareler….

madem çocukluk fotoları paylaşılıyor…öncelikle 23 Nisan kutlu olsun tabii ?? benim bütün profil fotolarım çocukluğum zaten, sevgilinin çocukluğu gelsin o zaman?? #zekialasya #çocukluk #kızkardeş #ayşenalasya #23nisankutluolsun

bir ödül töreni sonrası O? Elif&Mansur Beyazyürek – Zeki&Jülide Alasya – Sebnem&Serdar Dag ????

#Repost from @zalasya with @repost.app biz birbirimize benzeriz 🙂 #dede #torun #zekialasya #aligöltekin

günaydın…yüzümüzden gülücükler hiç eksilmesin…dünden kalan son fotoğraf; şanslı kadınım vesselam , bir yanımda #zekialasya nam-ı diğer; sevgiliO? bir yanımda #metinakpınar , umurumda mı dünya??

Hatıra fotoğrafları başlasın..???? Bir gün gelip de çocukluğumda izleyerek büyüdüğüm, Zeki-Metin in Zeki’siyle karşılıklı oynayacaksın deselerdi asla inanamazdım..Bir de gülerdim üzerine Hadi canım sende dercesine..Gerçek oldu,onurla doldu taştı kalbim..Ömrün huzurla,mutlulukla,sağlıkla dolsun Zeki ağabeycim..Gür sesin hep kulaklarımda çınlayacak..Seni çok seviyoruz büyük usta!
Ve tabii ki sevgili Kayhan Yıldızoğlu hocam,Nazan Diper,Ruhsar Öcal ve Şükrü Türen..Kocaman bir aileyiz biz…??O?????

KAYNAK : milliyet.com.tr

Yorum Yaz


.