Yoğun bakımdaki İrem Derici’den ilk sözler …

Salı, Eylül 26, 2017, 0:30
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

 

Verdiği kiloların fazlalığı nedeniyle herkesi endişelendiren İrem Derici, bir süre önce gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırılmış, ardından yoğun bakıma alınmıştır. İrem Derici, yoğun bakıma alınması hakkında ilk kez açıklama yaptı. Açıklamasını kişisel Instagram hesabı üzerinden yapmayı tercih etti. İşte İrem Derici’nin o açıklaması.

Gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan İrem Derici ardından yoğun bakıma alınmıştı.

Herkes yoğun bakıma alınmasının sebebini verdiği kilolar zannediyordu ancak doktoru konunun verdiği kilolarla değil yorgunluğa bağlı solunum yetmezliği olduğunu açıklamıştı.

Prof. Dr. Reha Baran İrem Derici’nin sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söylemişti: Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.

Diyetle alakalı olmadığını söyleyen Reha Baran, anoreksiya olabilir mi sorusuna, “Hayır, hiç alakası yok. Bizim gözlemlediğimiz tıbbi gerekçeler var. Anoreksiya solunum yetmezliği yapmıyor. Bizim hastamızda solunum sıkıntısı var. Önümüzdeki günlerde diyeti nasıl gidecek, daha sonra görüş bildirebiliriz. Şu durum geçsin, hastamızla bunu konuşabiliriz. Bizim derdimiz şu anda bu değil zaten” ifadelerini kullandı.

İREM DERİCİ’DEN SES VAR

Yoğun bakımda olan İrem Derici ilk kez açıklama yaptı. İrem Derici’nin sosyal medyadan açıklaması şöyle: ‘Yoğun bakımda 16.gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yanlızlık, sonun gelmeyen, süründüren ağrılar,boynu büküklük… Üzemem ben sevdiklerimi bir daha!

 

Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah’a açtığınız o minicik elerinizden, kocaman dualarınızdandır… İYİ GECERLER BENİM DEV AİLEM!

 

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.