Yıldız Tilbe’nin son görüntüsü üzdü

Perşembe, Temmuz 13, 2017, 22:48
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Ünlü sanatçının kollarında bulunan yaralar Bodrum’daki konserinde ellerinde de görüldü. İHA’da yer alan habere göre, Tilbe’nin kollarında oldukça belirgin olarak görülen pul pul izler ve yaraların ellerine sıçraması hayranlarını üzdü.

Bodrum’da bir gece kulübünde sahne alan Yıldız Tilbe, şarkılarını hayranları ile beraber söyledi. Konser başlamadan saatler önce eğlence mekanında adım atacak yer kalmadı. Sahneye hayranlarının çığlıkları arasında çıkan Tilbe sevilen şarkılarını seslendirdi.

KOLLARINDAKİ LEKELER ELLERİNE DE SIÇRADI
Kolundaki ve baçağındaki lekelerden hiç bir zaman bahsetmeyen Tilbe’nin aynı izlerden ellerinin üzerinde de görüldü. Yıldız Tibe’nin, 1 hafta önce verdiği konserde kollarındaki izlerin azaldığı dikkat…

1 hafta aradan sonra bir kulüpte sahne alan Tilbe’nin kollarındaki izler yeniden ortaya çıktı. Kollarının yanı sıra elinin üzerinde de kolundaki pul pul olan lekelerden ve yaralardan görüldü.

ADIM ATACAK YER KALMADI
Gümbet’te bulunan bir kulüpte sahneye çıkan Yıldız Tilbe, şarkılarının çoğunu hayranları ile birlikte seslendirdi. Tilbe’nin fotoğrafını çekmek isteyen sevenleri izdihama neden oldu.

 

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.