Yeni yılda romantik vals

Perşembe, Ocak 2, 2014, 21:19
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

2014’ün ilk dakikalarında ekrana gelen tanıtımda Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zepnep Abdullah’ın valsi seyirciden tam not aldı

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı yeni yılın iddialı yapımlarından ‘Kurt Seyit ve Şura’nın önceki gün Star TV’de yayınlanan ilk fragmanı beğeni topladı. Kıvanç Tatlıtuğ’un muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk’ü ‘Kurt Seyit’ karakterini canlandırdığı dizide; Kurt Seyit’in ilk görüşte âşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı ‘Şura’ karakterini Farah Zeynep Abdullah oynuyor.

Uzun bir hazırlık yapıldı
Yeni yılın ilk dakikalarında ekrana gelen tanıtımda, Tatlıtuğ ve Abdullah’ın etkileyici vals sahneleri izleyenleri büyüledi. Vals sahneleri için Tatlıtuğ ve Abdullah uzun bir hazırlık sürecinden geçti. İlk kez bir dönem dizisinde izleyiciyle buluşacak olan Tatlıtuğ ve iki yıldır ekranlardan uzak kalan Abdullah’ın romantik dansı hayranlarından tam not aldı. Bir dakikalık tanıtım videosunda Kıvanç Tatlıtuğ, askeri tören üniformasıyla yer alırken,  Farah Abdullah da tuvaletiyle göz kamaştırdı.

KAYNAK : milliyet.com.tr

Yorum Yaz


.