Yeni Trend: Pötikare Parçalar!

Salı, Nisan 25, 2017, 22:05
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Pötikareler bu sezon sokak modasını esir almış durumda! Moda dünyasına merhaba diyen pötikareler hem sevimli hem de oldukça spor ve tarz bir görüntünün de kilit parçaları oluyor.

Bir zamanlar kadınların en çok tercih ettiği desenlerden birisi olan pötikare deseni, yeniden popüler olmuş durumda.

Pötikare desenini bu sezon büyük parçalardan daha ziyade küçük detaylarda göreceğiz.

Özellikle nakış, tığ işi, çiçek figürleri ve patch gibi detaylar ile birleştirilen pötikare, daha modern bir yorumlama ile karşımıza çıkıyor.

Detaylar haricinde pötikareyi en iyi birlikte kullanacağınız renk ise şüphesiz ki kırmızı!

Kırmızının en sevimli hali olarak yorumlanan pötikare ve kırmızı birlikteliği, en çok tercih edilen renk ve desen ikilileri arasında olacak.

Sezonun en popüler renklerinden birisi olan sarı renk de pötikare ve renk birlikteliğinde tercih edilen renkler arasında.

Peki pötikare parçaları nasıl kombinleriz? Birbirinden farklı formlarla, renklerle ve üzerinde nakışlarla ortaya çıkan pötikare desenli parçaları kombinlemenin birden fazla yolu var.

Siyah-beyaz pötikare deseni ilk defa giyiyorsanız ve risksiz, cool bir seçim yapmak istiyorsanız ilk seçenek siyahlarla eşleştirmek. Fakat bu parçaya siyah kadar yakışan bir renk daha var o da camel. O nedenle bu deseni kombinlemeye, pötikare desenli gömleğinizin üzerine camel bir trençkot alarak da başlayabilirsiniz.

Siyah beyaz olanların dışında piknik örtüsü tadındaki renkli olan pötikare desenli parçalarla da neşeli yaz kombinleri yapabilirsiniz.

İşte birbirinden güzel pötikare desenli kombinler…

KAYNAK : mahmure.com

Yorum Yaz


.