Yeni nesil tedavi yöntemi DNA aşısı

Pazar, Ağustos 16, 2015, 19:43
Vücut ve Cilt Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Zararlı güneş ışınları, hava kirliliği, sigara ve çevresel faktörler her geçen gün cildinize hem zarar veriyor hem de hızlı bir şekilde yaşlanmasına neden oluyor. Ancak yüzünüzün doğal ifadesini bozmadan, cildinize gençliğin ışıltısını yeniden kazandırabilirsiniz. Yeni nesil tedavi yöntemi Somon DNA aşısı ile hem zamanı geri çevirerek ciltte gözle görülür bir fark yaratmak hem de yaşlanmanın etkilerini azaltmak mümkün.

Pi sistem nedir ?

Cilde enjeksiyon yöntemiyle verilen Pi sistem’de, somon dna’sında bulunan ve vücudun doğal elemanlarından olan polinükleotidler ve nem tutma kabiliyetine sahip doğal hyalüronik asit molekülleri birarada bulunuyor.

Ne işe yarıyor?

Özellikle güneş ışınlarına maruz kalmanın ciltte yeni kırışıklıkların oluşumunu tetiklediği, lekelerde artış yarattığı ve kolajen –elastin dokunun sıkılığını olumsuz etkilediğini biliyoruz. Bronzlaşmak uğruna cildin kalitesi ve parlaklığını yitirmesine neden oluyoruz. Cildin kendini onarması ve yapılandırmasına yardımcı olan somon dna aşısı aynı zamanda cilde parlaklık ve canlılık da kazandırıyor.

Kimler, neden yaptırmalı?

Cilt yapısını güçlendirmek, cildin sıkılaşmasını ve nem tutma seviyesini arttırmak için yaptırılabilir. Mevsim geçişleri olmak şartıyla yılda 4 kez düzenli bir kür halinde yapılması, cildin kendini sağlıklı şekilde onarması bakımından öneriliyor.

Sonucu ne zaman görülüyor?

İşlem yapıldığı ilk anda cildin parlaklığında gözle görünür bir iyileşme sağlanıyor ancak asıl sonuçlar birkaç hafta sonra kendini göstermeye başlıyor. Ve etkisi cildinize ne kadar iyi baktığınızla doğru orantılı sürüyor.

Yüz dışında uygulama alanları var mı?

Evet var, somon dna aşısı aynı zamanda güneş hasarı görmüş dekolte, eller ve boyun bölgesinde de güvenle kullanılıyor, etkili sonuçlar veriyor. Cildin kendini onarma ve yapılandırmasına yardımcı olan aşı ayrıca akne yaraları, çatlaklar ve ince kırışıklıklar üzerinde de etki sağlıyor.

KAYNAK :  modahaber.com

Yorum Yaz


.