Victoria ‘üstsüz’ geldi külotlar havada gitti

Pazar, Aralık 4, 2011, 0:26
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Dünyanın önde gelen iç çamaşırı ve güzellik ürünleri markası, aynı zamanda dünyanın en ünlü moda şovlarıyla da dikkat çeken Victoria’s Secret, ilk mağazasını City’s Nişantaşı’nda açtı.

Türkiye’deki ilk mağaza, markanın havalimanlarına özel hazırlanan Victoria’s Secret Beauty and Accessories konseptinde. Mağazada vücut kremleri, parfüm, makyaj malzemelerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Kanat takan mankenlerin şovlarıyla bilinen Victoria’s Secret’in İstanbul’daki ilk mağazasında iç çamaşırlarının sadece altları satılıyor, sutyenler satılmıyor. Mağaza ilk gün yaptığı soft açılışa rağmen yoğun izdihamla karşılaştı.

Külotlar yağmalandı

Victoria’s Secret Beauty and Accessories mağazası, önceki gün öğlen saatlerinde bir açılış yaptı ancak markanın fanları, sabah erken saatlerde mağaza önünde birikmeye başladı. Öğlen açılan mağazadaki ürünlerin çoğu akşam saatlerine kadar tükendi. En çok parfümler ve vücut bakım ürünleri ilgi görürken, külotlar neredeyse yağmalandı. Mağazada kimi zaman izdiham nedeniyle alışveriş yapmak mümkün olmadı. Markaya 13-15 yaş aralığındaki genç kızların yoğun ilgi gösterdiği de dikkatlerden kaçmadı.

iPad kılıfı bile var

Havalimanında doğan Victoria’s Secret Beauty and Accessories konsepti çok başarılı olunca, Amerika dışında yayılmaya başlayan marka bu formatı kullanmaya başladı. Efsane iç giyim markası, bir çeşit ‘test sürüşü’ kabul edilen bu konsept ile yeni pazarlara giriyor ve daha sonra bütün iç giyim koleksiyonunun yer aldığı Victoria’s Secret mağazalarını açıyor. Markayı Türkiye’ye Shaya ve Park Bravo Grubu’nun ortaklaşa kurduğu Shaya-Park Bravo şirketi getirdi ve aynı konseptteki ikinci mağaza Aralık ayı sonunda İstinyePark’ta açılıyor.

City’s ünlüleri mağaza önünde fotoğraf çektirdi

VICTORIA’s Secret Beauty and Accessories mağazası ünlü simaların da ilgisiyle karşılaştı. Cemiyet hayatının ve ekranların önemli isimleri açılış gününü ve sonraki günü kaçırmadı. Pek çok ünlü isim mağaza önünde fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Ceylan Çapa, Yavuz Seçkin mağaza önünde fotoğraf çektiren isimler arasında yer alıyor. İzzet Çapa ise melek kanatlarıyla fotoğraf çektirdi.

hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.