Vatan Şaşmaz’ın cenaze töreni…

Salı, Ağustos 29, 2017, 19:12
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İstanbul Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede 5 aylık hamile eşi Yasemin Adalı ile annesi Safiye Saydam’ın dramı vardı.

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, bugün Üsküdar Güzeltepe Birlik Camii’ndeki cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı…

Bu sabah gasilhaneden alınan Şaşmaz’ın cenazesi camiye getirildi. Vatan Şaşmaz’ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Şaşmaz cenazeden 1 saat önce camiye geldi.

Oldukça bitkin olan Yasemin Şaşmaz’ın kayınvalidesi Safiye Şaşmaz ile el ele tutuşarak töreni beklediği görüldü.

5 aylık hamile eş Yasemin Şaşmaz’ın eşinin evlilik yüzüğünü de parmağına takması dikkat çekti.

İşte cenazeden yansıyan kareler…

KAYNAK : hürriyet.com.tr

 

Cenazede hamile eş Yasemin Adalı gözyaşlarını tutamadı…

 

Vatan Şaşmaz’ın Çocuklar Duymasın dizisindeki rol arkadaşları tabut başında gözyaşlarını tutamadı.

Cenaze törenine Vatan Şaşmaz’ın rol arkaşları, oyuncular Pınar Altuğ ,Zeyno Gönenç Melek Şahin katıldı.

Pınar Altuğ Atacan, “Sözün bittiği yerdeyiz. Mankenlik döneminden beri tanıştığım bir dostumdu. Böyle bir şey olduğuna inanamıyorum. Sürekli birbirimize sırlarımızı anlatırdık ama bu yaşadıklarından haberim yoktu” diye konuştu. Tamer Karadağlı da “Çok üzgünüz. Keşke diyecek bir şey olsa…” dedi.

Vatan Şaşmaz’ın rol arkadaşı ve son sahnede birlikte oynadığı Ferdi Akarnur, “10 yıldır çalışıyoruz. Hiç kimseyi kırmamış bir insan. Ağzından bugüne kadar kötü bir laf duymadık. Bu nasıl bir şey. Aklımız hayalimiz almadı” diye konuştu.

 

Oyuncu Pınar Altuğ, Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı ve aileye taziyede bulundu.

 

Burcu Esmersoy cenazede gözyaşlarını tutamadı.

Çocuklar Duymasın ekibinden Mehmet Auf, “Allah rahmet eylesin diyorum çok üzgünüz. Valla çok acı bir tesadüf çünkü sette son bir yemek yendi yani öyle bir sahne vardı. Veda yemeğiymiş, bir gün önce de konuştuk. Kapanışmış o konuşma o yüzden hala titriyorum bu konuda” diye konuştu.

Şarkıcı Mustafa Ceceli “En son 12 Haziran’da birlikte olduklarını dile getirerek, “Çok iyi bir insandı. Pırlanta kalpliydi. Güler yüzlüydü. Şaşkınım. Hepimizin başı sağ, onun da mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Şenol İpek “Şaşmaz ile 23 yıllık bir dostluklarının olduğunu belirterek, “Kıymetli bir dostumuzu kaybettik. Aynı yerde doğduk, beraber askere gittik. Son vazifemizi yapmak için buradayız” diye konuştu.

İzzet Yıldızhan “Vatan Şaşmaz ile en son bir organizasyonda bir arada olduklarını anlatarak “Gerçekten çok üzücü bir olay. Çok yakın zamanda iki gecede birlikteydik. Çok samimi bir arkadaşımdı” diye konuştu.

Vatan Şaşmaz’ın annesi Safiye Saydam

Tuğba Özay, “3 gün öncesinde beraberdik. Baba olmak istediğini söyledi. Dedi ki ‘Tuğba 43 yaşındayım 60 yaşıma geldiğimde çocuğum ergen olacak, sen de elini çabuk tut’ dedi. Vatan bu camiada yozlaşmamış, dejenere olmamış bir insandı. Kanıma dokunuyor arkasından aslı astarı olmayan acımasızca sözler. Vatan öyle bir insan değil, Filiz Aker’in yeğeni Dora açıklama yaptı. Vatan sapkın bir insanın kurbanı oldu, başka hiçbir açıklaması yok” dedi.

Ömür Gedik Gedik, “Vatan ile sürekli ‘insanlara, hayvanlara nasıl yardım edebiliriz’ diye iyilik konuşurduk. Bazı insanların kalbinin güzelliği yüzüne yansır, o da öyle bir insandı. Ben bunları hiç hak ettiğini düşünmüyorum. Arkasından çıkan kötü niyetli haberlere de çok üzülüyorum” diye konuştu.

Bora Gencer

 

KAYNAK : hürriyet.com.tr

 

 

 

Yorum Yaz


.