Uzun yelek kombin önerileri

Pazartesi, Ekim 26, 2015, 18:19
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Sonbaharda kurtarıcınız olmaya aday uzun yeleklere gardroplarınız da mutlaka yer açın.Her türlü giysiyle kombinleyebileceğiniz yelekleri sizler için derledik.

MODA HABER

Yumuşak görünümü artık herkesi kandırıyor. Bohem lükse, kombinler ise süete bu sezon doyuyor. Her yerde karşımıza çıkan süet kumaş yelek modellerini ele geçiriyor. Ortaya ise kimsenin hayır diyemeyeceği kombinler çıkıyor.

Uzun kollu kıyafetlerin sıkan edası yeleklerle hafiflediği zamanlardayız. Üstelik büyük bir tezatlıkla karşılıyoruz bunu. Peki nasıl oluyor? Uzun yelekler ile bohem uyarlamasını bol pantolonlarla gerçekleştirebilirsiniz. Bol paça jeanler de bu kıyaslamanın içerisine girecektir. Tabii ki uzun elbiseleri de unutmamak gerekir. Ayrıca skinny jean ve basic tişörtler, tek parça rahatlığı sunan elbiseler, şort ve gömlek uyumunu da uzun yelek modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Kısacası bir kombin düşünün ve üzerine de uzun yelek iliştirin. Yelekler uzun, kombin önerisi ise işte bu kadar…

Gri ve elli tonu dillerden stillere geçtikçe, zarif bir şıklık sarıyor dört bir yanı. Bu sefer çabasız şıklıktan ziyade biraz efor harcamak gerekiyor. Tona ton kombin düzenlerken gri tonlarını seçiyorsanız eğer geçişleri biraz yumuşatmak fayda sağlıyor. Aynı tonda ilerlemek ise boğucu bir stil ortaya çıkarırken, silik bir görüntü kazandırıyor. Koyu ve açık dokunuşlara beyaz veya siyah ayrıntılar serpiştirerek suyun altında kalıp boğulmaktan kurtulabilirsiniz.

Uzun yelek modelleri denildiğinde artık biraz daha geniş düşünmek gerekli. En azından bu ayak bileklerine uzanan genişlik yeterli.

Yorum Yaz


.