Ünlülerin kullandığı saç aksesuarları

Perşembe, Haziran 12, 2014, 21:03
Saç Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

2014 yılında birbirinden güzel saç aksesuarlarının trend olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Saçlara şıklık katan saç tokaları ve saç aksesuarlarını en çok ünlüler tercih ediyor. Ünlülerin gerek kırmızı halıda, gerekse sokak stillerinde kullandığı ve dikkatimizi çeken saç aksesuarları.

Nina Dobrev

Kim demiş fiyonk tokayla çekici olunmaz diye? Nina Dobrev, yarım topladığı saçlarını süslediği fiyonk tokasıyla oldukça çekici görünüyor.

Kristen Bell

Kristen Bell, sade saç modelini taktığı yıldızlı tokayla çok şık bir havaya sokmamış mı?

Blake Lively

Saç bandı ile 60’lardan fırlamış gibi görünen Blake Lively’nin hacimli saçlarıyla harika göründüğünü söylemek lazım…

Alison Williams

Alison Williams’ın topuzunu süsleyen saç klipsi tek kelime ile gözalıcı !

Sienna Miller

Bohem prenses Sienna Miller da topuz saçlarını işlemeli saç bandı ile tamamlamış.

Emma Watson

Emma Watson’da kırmızı halı da ilham verici saç modellerini tokalarla tamamlıyor. Yandan ayırdığı saçlarını tutturduğu metal tokalarla hem modern hem de şık bir görüntü yakalamış.

Emma Stone

Emma Stone’da zarif topuz tokalarını tercih ediyor. 60’lar esintili topuzunu şık bir tokayla tamamlayan Emma Stone, gelin saçı için de ilham veriyor.

Eva Mendes

Eva Mendes, saç bandlarını sık sık tercih ediyor. Özellikle krepeli kabarık topuzlarını saç bantlarıyla tamamlayan ünlü oyuncu retro rüzgarlar estiriyor.

Elle Fanning

Elle Fanning’in peri kızlarını andıran görüntüsünü zaman zaman topuzlarla tamamladığını görüyoruz.Saç modellerinde aksesuar ve toka kullanmaktan kaçınmayan Elle’in topuzu tamamladığı taşlı tokasına bayıldık!

MODA HABER

Yorum Yaz


.