United Nude sonbahar kış ayakkabı

Cuma, Kasım 15, 2013, 22:42
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Kuruluş macerası biten bir aşk hikâyesi ile başlayan ”United Nude” 3 farklı konsept ile Bilstore mağazalarında yerini aldı. Marka kimliğini modern mimari, yüksek moda akımları, yaratıcı ve yenilikçi fikirler üzerine kuran United Nude, yeni yıl öncesinde iddialı tasarımları ile hem sevdiklerinize hem de kendinize iyi bir hediye seçeneği olarak ön plana çıkıyor.

United Nude markasının yaratıcılık ve romantizmi birleştirdiği ayakkabı modelleri, Bilstore mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuldu. Kurulduğu 2003 yılından bu yana tasarım, mimari ve modanın kesiştiği ikonik bir marka olarak ön plana çıkan United Nude’un fütüristik tasarımlı modelleri, 3 farklı konseptle dikkat çekiyor.

Geleneksel ayakkabı yapım tekniklerini modern metotlar ile birleştiren United Nude, Hybrid koleksiyonunda sunduğu Lo-Res ve Winter Eros modelleri ile yenilikçi tarzının bir kez daha altını çiziyor. Dijital tasarımda devrim niteliği taşıyan pırlanta kesimli Lo-Res modeli ve deri, süet ve neoprenenin modern bir şekilde kombinlendiği fütüristik çizgilere sahip Winter Eros modeli, 2013 Sonbahar – Kış sezonunda göz dolduruyor.

Yüksek teknolojili materyaller ve üstün kalitedeki deriler ile üretilen United Nude Ultra Collection ise markanın en sofistike ve iddialı koleksiyonu olarak dikkat çekiyor. Modanın kalbinin attığı podyumlardan ilhamını alan Ultra Collection, yılan derisi kabartmalar, pony hair kaplamalar ve koyu renkli siluetlere sahip topuklar ile zengin ve lüks bir görünüme sahip.

United Nute Hk:
Aslen mimar olan markanın kreatif direktörü ve kurucusu Rem D. Koolhaas’ın ayrıldığı kız arkadaşını geri getirebilmek için mimariyi daha küçük ölçeğe indirerek, bir ayakkabı tasarlamasıyla United Nude’un hikayesi başlar.

MODA HABER

Yorum Yaz


.