Tül Etekler

Cumartesi, Ekim 17, 2015, 21:53
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Kış yavaştan geldiğine göre ve eteklerimizin boyu da uzamaya başladığına göre birkaç sezon önce oldukça trend olan tül eteklerin tekrar gün yüzüne çıkmaya başladığını duyurmak için çok doğru bir zaman! Evet kabul edelim, günlük hayatın içinde belki rahatlıkla giyilebilecek etekler değil ancak spor parçalarla kombinleyip günlük hayata uyarlayabilir ya da daha şık parçalarla kombinleyip bir geceye katılabilirsiniz.

Evet bir tişört ya da bir deri ceket ya da bir babet ile oldukça sporlaştırmış oluyorsunuz görüntünüzü. Dağınık saç ya da şapka gibi aksesuarlarla tamamlarsanız bir o kadar da özenli gözükürsünüz.

Sonuçta boy sınırlaması yok o sebeple siz midi boy bir tül etekten yana tercihinizi kullanabilirsiniz! Eğer böyle bir eteğiniz yoksa kendiniz de diktirebilirsiniz, inanın hiç zor değil. Ben midi etek boyların çok daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Hatta görseldeki gibi spor ayakkabıyla sokak stiline uyarlamak çok da tarz duruyor.

Ama siz illa ki topuklum olmadan olmaz diyenlerdenseniz, o zaman üst parçalarda çok daha sade ve basic parçalardan yana tercihinizi kullanmanızda fayda var. Kısa kollu ya da kolsuz hafif dökümlü bir bluz işinizi görecektir.

Tül eteklerden korkmayın! Hatta modada hiçbir şeyden korkmayın… Sokak stili kapılarını her parçaya açıyor yeter ki onu daha dengeli ve abartısız nasıl kullanacağınıza dikkat edin ve kendi stilinize göre yorumlayın.

KAYNAK : buseterim.com.tr

Yorum Yaz


.