Tolga Karel eve döndü!

Salı, Haziran 10, 2014, 19:24
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden ünlülerin oylamasında Tolga Karel elenecek isim olarak ortaya çıktı. Ardından yapılan kişisel dokunulmazlığı Ahmet Dursun kazandı. Ünlü futbolcu ikinci elenecek isim olarak Merve Aydın’ın seçti

Daha önceden alınan izleyici SMS’lerinde en çok oyu alan Merve, finale doğru yürürken, ünlü oyuncu Tolga Karel, adaya veda eden isim oldu.

Tolga Karel, Acun Ilıcalı’nın sonucu açıklamasının ardından veda konuşmasında şunları söyledi: Arkadaşlara başarılar diliyorum. İnşallah son dörde kalırlar. Ünlülerden final oynamasını istediğim insanlar var. Kendim için şunu söyleyebilirim:

Rüya gibi geçti. Çok teşekkür ediyorum davet ettiğiniz için buraya, canı gönülden ve kalben… Açlıktan ve sıkıntılardan başkalaşmış bir adam olmuş olabilirim. Artık herkes hakkını helal etsin. Hazırım, heyecanlandım da, ne diyeceğimi de bilemedim. Çok güzel dileklerle ve çok güzel bir rüya gördüm haliyle ayrılıyorum. Seyircilere ve beni destekleyen herkese teşekkür ediyorum.

Survivor’da finalle doğru adım adım Survvivo’da finale sayılı günler kala Ünlüler ve Gönüllüler takımı üçer kişi kaldı. Ünlüler takımında Gökhan Keser, Ahmet Dursun, Merve Aydın Kıbrıs’ta yapılacak finale kalmak için mücadele ederken, Gönüller ekibinde Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen ve Sahra Esra Işık son dörde kalmak için yarışacak…

KAYNAK : hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.