Televizyon tarihinde bir ilk

Çarşamba, Kasım 16, 2011, 23:27
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’nin yarın akşam yayınlanacak bölümünde, izleyenleri farklı bir konsept bekliyor.

Dizinin perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde, Fatmagül’ün tecavüz davası basına yansıyacak. Mehmet Ali Birand, ana haber bülteninde davayı ve ona verilen desteği işleyecek. Okan Bayülgen, Gülben Ergen, Saba Tümer, Petek Dinçöz ve Cüneyt Özdemir de, kendi programlarında Fatmagül’ü konu edecek.

Dizide ünlüler sırayla ekrana gelerek, kısa sürelerle yer alacak. Tecavüz davasının  çekimlerinde de, çeşitli kadın örgütlerinin temsilcileri bizzat rol almıştı.

50.bölümde neler olacak

Kapana kısılmış bir halde Kerim’in kendisini bulmasını bekleyen Erdoğan, olayların içine polisin de dahil edilmesiyle iyice köşeye sıkışacak. Erdoğan’ın bu kadar yakınlarına gelmiş olması, başta Fatmagül? olmak üzere tüm ailenin eski korkularını yeniden canlandıracak. Öte yandan , hiç tahmin etmediği bir karışıklığın ortasında kalan Deniz, Fatmagül’le Kerim’in? gerçek hikayesinin peşine düşerken Fahrettin de gerçekleri öğrenmek için Asu’ya karşı bir adım atacak.

Kerim ve Erdoğan karşı karşıya geldiklerinde, Kerim’in öfkesini kontrol etmesi hiç de kolay olmayacak. Yaşanan olay bir tesadüfle Fatmagül’ün davasına kadar uzanacak süreci başlatacak.

Fatmagül davanın seyrini değiştirebilecek bir kararı vermek zorunda kalacak. Fatmagül’ün mahkemeden hemen önce yaktığı küçük kıvılcım büyük bir ateşe dönüşecek.  Bu sırada Kerim ve? Fatmagül ilişkilerinin geleceği adına da, çok değerli bir gelişme yaşayacak.

Mahkeme günü geldiğinde Yaşaranlar daha öfkeli ve nefret dolu bir halde savaşa hazırlanırken Fatmagül sürpriz bir destek ile daha da güçlenecek.

Yorum Yaz


.