Tarkan’ı mı referans alacağım?

Perşembe, Şubat 15, 2018, 21:54
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

‘Hadi Be Oğlum’ filmi renkli bir galayla görücüye çıktı. Filmin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, “İçimize sinen bir film çektik. Samimi bir öyküyü en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık” dedi ve ekledi: “Gişe endişem yok”.

” TARKAN’I MI REFERANS ALACAĞIM?”

HT Magazin’de yer alan habere göre, galaya eşi Sinem Kobal’la birlikte katılan Kenan İmirzalıoğlu, “Baba olursanız siz de Tarkan gibi videoyla duyurur musunuz?” sorusunu “Tarkan’ı mı referans alacağım? Tarkan’ın bebeği vatana, millete hayırlı uğurlu olur inşallah” diyerek yanıtladı.

Yapımcılığını Fırat Doğu Parlak’ın üstlendiği, Bora Egemen’in yönettiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir’in paylaştığı ‘Hadi Be Oğlum’ filminin galası önceki akşam yapıldı.

3 kuşak baba-oğul hikâyesini konu edinen filmin galasına aralarında Başak Dizer Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu- Sinem Kobal, Burcu Kara, Burak Deniz, Tolga Çevik, Çağatay Ulusoy, Rıza Kocaoğlu, Beyza Şekerci-Engin Hepileri’nin de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

‘GİŞE ENDİŞEM YOK’

“İçimize sinen bir film çektik” diyen Kıvanç Tatlıtuğ ekledi:

“Sıcak ve samimi bir öyküyü en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık. Bir babanın koşulsuz şartsız oğluna olan sevgisini izleyeceğiz. Takdir seyircinin. Gişe endişem yok. Benim için ekranda da sinemada da aslolan yaptığım işin ruhuma işlemesi. Artık kendimi daha çok beyazperdede görmek, sinemada bir iz bırakmak istiyorum.”

 

KAYNAK : haberturk.com

Yorum Yaz


.