Survivor’da kimin eleneceğini önceden açıklayan isim!

Cuma, Nisan 7, 2017, 20:35
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Survivor 2017’de öyle bir isim var ki kimin eleneceğini önceden söylüyor. Bahsettiğimiz isim Survivor Panaroma’da yarışma hakkında yorum yapan Hakan Hatipoğlu’ndan başkası değil.

Survivor 2017’de ünlüler ile gönüllüler arasında çekişmeli mücadeleler yaşanıyor. İzleyicilerinden gözünden kaçmayan bu olay bir anda çok konuşulanlar arasına girdi. Bahsettiğimiz isim Survivor Panaroma’da yarışma hakkında yorum yapan Hakan Hatipoğlu’ndan başkası değil.

‘Survivor Panoroma’nın sunucusu Hakan Hatipoğlu, ‘Survivor’dan elenecek isimlerle iligili yaptığı tahminlerde her defasına nokta atışı yaptı. Bu durum izleyicinin de dikkatinden kaçmadı.

Survivor’da eleme potasına giren adaylar hakkında yorum yapan Hakan Hatipoğlu, kime “elenir” dese, o yarışmacı Survivor’dan elendi.

Hatipoğlu, Eser West’e “Türk halkı onu şampiyon yapmaz, kısa zamanda yarışmadan ayrılır” demişti, çok geçemeden Eser kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı.

SEDAT VE ERDİ’Yİ BİLDİ

Hakan Hatipoğlu, geçtiğimiz haftalarda ünlüler takımından kimsenin elenmesini beklemediği isim olan Sedat için tahminde bulunmuştu. Sedat o hafta elendi. Bu hafta da gönüllüler takımından pek çok takipçisi bulunan Erdi için “elenecek” dedi ve yine tahmini tuttu.

İZLEYİCİLER İYİ ANALİZCİ DİYOR

Hakan Hatipoğlu daha önce Survivor’da yarışmıştı. Hem ada şartlarını bilen hem de iyi analiz yapan Hakan Hatipoğlu, doğru tahmin yaparak Survivor ile ilgili bilgiler veriyor.

Hatta kimi izleyiciler Hakan Hatipoğlu hakkında yaptığı yorumlara güveniyor ve onu iyi analizci olarak lanse ediyor.

 

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.