Survivor’da flaş Sabriye kararı!

Salı, Nisan 4, 2017, 18:31
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Survivor yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, konsey alanında Serhat Akın’a hakaret edip tekme atmaya çalışan Sabriye Şengül’e sert bir uyarıda bulundu.

Ödül oyunu öncesi konuşan Acun Ilıcalı, “Ünlüler takımında bazı problemler var. Son konseyden sonra hiç onaylamadığımız bazı görüntülerle karşı karşıya kaldık. Ekip olarak çok üzgünüz. Yarışmamızda bu tip bir tansiyon yüksekliği istemiyoruz. Bazı sözlerin kullanılmasına hiçbir zaman müsamaha göstermeyeceğiz. Şiddetsel bir enerji de istemiyoruz. Sabriye’nin yaptığı davranış şekli kabul edilebilir değil. Bazı şeylere tölerans gösterebildik diye bunun bir üzerine çıkma, şiddetsel enerji ,insanlarla ilgili çok taciz edici cümleler Survivor’da asla kullanılamaz. Bunu kabul etmiyoruz. Net bir uyarıda bulunuyorum. Bu olayın tekrar olamayacağıyla ilgili Sabriye’den garanti istiyorum. Tekrarlanırsa ağır bir yaptırım yapacağız” ifadelerini kullandı.

“ÇOK PİŞANIM, ÖZÜR DİLİYORUM”

Ünlüler takımından Sabriye, “Çok yanlış sözler söyledim. Çok pişmanım. Türk halkından, sevenlerimden, Serhat Akın’dan çok özür diliyorum. Bir daha yaşanmayacak. Sinirle söylenmiş biz söz” şeklinde konuştu.

Tüm yarışmacılara seslenen ünlü televizyoncu, “Kota artık doldu. Bugünü milat kabul edelim. Sinirine hakim olamayan yaptırıma hazır olacak. Yarışmacılarımızın haklarını yaptırımla korumak zorundayız” dedi.

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.