Survivor’da bu hafta kim elendi?

Çarşamba, Mayıs 3, 2017, 21:21
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

TV8‘in sevilen yarışma programı Survivor‘ın dün akşamki bölümünde yapılan veda konseyinin ardından, ‘Survivor’da bu hafta kim elendi?’, sorusu yanıt buldu.

Gönüllüler takımından elemeye kalan Gökhan, Burçak, Anıl ve Berna, Survivor adasında kalmak için SMS sonuçlarını bekledi. Veda konseyinde en az SMS oyunu alan Burçak, Survivor’ın 15. haftasında elenen isim oldu.

Survivor’ın son bölümünde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. Ünlüler kazanırsa telefonda konuşma, gönüllüler kazanırsa mesajlaşma hakkı kazanacağı yarış finalde 5-4 ünlülerin oldu.

Acun Ilıcalı haftanın en iyilerini açıkladı

Haftanın birincisi erkeklerde Ogeday olurken ikinci en iyi isim Serhat oldu. Kızlarda ise birinci Sema, ikinci Elif oldu.

Burçak, Survivor’a veda etti

Veda konseyinde Gökhan, Burçak, Anıl ve Berna’dan en az SMS oyunu alan Burçak Survivor’dan elendi. Burçak karar sonrası şunları söyledi: “Seyircilerimiz böyle takdir etmiş. Çok teşekkür ediyorum destekleyen izleyen herkese. Üzgünüm. Buraya gelmek hayalimdi. Hayalimin ötesinde şeyler yaşadım. Survivor bana çok şey kattı. En önemlisi kız kardeş ve erkek kardeş kattı. Burada bulunmak gerçekten çok güzeldi. Hepinizi çok seviyorum kimseye kırgın değilim. Çok teşekkür ederim herkese.”

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.