Survivor Söyle Söyleyebilirsen’e Adem Kılıççı damgası

Pazartesi, Nisan 10, 2017, 21:35
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Her sene birleşme partisinde yapılan ‘Söyle Söyleyebilirsen’ adlı şarkı yarışmasına dün akşam Adem Kılıççı damgasını vurdu.

Survivorda Birleşme partisi gerçekleşti. Adem Kılıççı performansıyla tüm gözleri üzerine çekti . Peki kimdir bu Adem Kılıççı?

Survivor’da Adem Kılıççı, birleşme partisinde söylediği türkülerle büyük beğeni aldı. Survivor’da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler birleşme partisinde buluştu ve felekten bir gece yaşadılar. Şarkı yarışması ise geceye damga vurdu. Adem’in ise seslendirdiği türküler seyirciden büyük beğeni alırken aynı zamanda duygu dolu anlar yaşattı. Mustafa Sandal, Adem’e övgüler yağdırırken balarılı yarışmacı ile Acun arasında samimi eğlenceli diyaloglar yaşandı.İlk performansında ‘Ağrı Dağın Eteği’nde şarkısını seslendiren Adem Kılıççı, finale kalarak Erzurum yöresinden olan ‘Sarı Gelin’ parçasını söyledi.

 

ADEM KILIÇÇI KİMDİR?

Adem Kılıççı, Türk boksör. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. Antalya’da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya aldı. Şikago’nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya elde etti.

2008 Yaz Olimpiyatları kapsamında 10 Ağustos günü 69 kiloda ilk turda İngiliz Billy Joe Saunders’a sayıyla yenilerek elendi. İlk raundu 2-0, 2. raundu 6-1 ve 3’üncü raundu da 11-2 geride tamamlayan Kılıççı, müsabakadan da 14-3 yenik ayrıldı. 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda da Türkiye adına ter döktü.

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.