Survivor 2017 kadrosu

Perşembe, Aralık 22, 2016, 18:38
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Acun Ilıcalı açıkladı: 2017 Survivor ekibinde kimler var?

Türkiye’nin en çok izlenen televizyon programı Survivor’da her gün yeni bir yenilik Acun Ilıcalı açıkladı: 2017 Survivor ekibinde kimler var?

“Kafamızda isimler var ve görüşmeye başladık. Çok değerli sporcu arkadaşlarımız aynı zamanda sanat dünyasından arkadaşlarımız var”

“Bu sene yine dünyada isim yapmış bazı sporcularımızdan isimler Survivor’da olacak. İyi bir sezon bizi bekliyor diye düşünüyorum. Ama tabi isim verebiliyor muyum? Veremiyorum…”

Öte yandan yarışmada yer alacak bazı ünlü isimlerin de üzerinde durulmaya başlandı bile.

Ilıcalı, Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Daniel Amokachi ile İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Amokachi ile buluşması ise ‘Survivor toplantısı mı?’ sorularını akıllara getirdi.

Sosyal medya devi Twitter’da hayranları Kerimcan Durmaz’ın Survivor’a katılacağını iddia etti.

Geçtiğimiz Cumartesi günü yemekte buluşan ekibin Survivor için Kerimcan Durmaz ile yakından ilgilendiğini iddia etti. Bu anları sayfasından paylaşan Kerimcan Durmaz’ın fotoğrafını yoruma kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada bu fotoğrafın ardından birçok yorum atıldı. Bunlardan bazıları da Kerimcan Durmaz’ın Survivor 2017 kadrosuna katılmasına yönelik oldu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017’in sürprizlerle geldiğini açıkladı.

Magazin 8 mikrofonlarına konuşan Ilıcalı, yeni Survivor ile ilgili şunları söyledi:

Bu sene de projede çok yenilikler var. Büyük ihtimalle Yunanistan’da da Survivor yapacağız.

Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik’te çekeceğiz.

Bizim için de yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonraları Yunan oyununu seyretmeye gideceğiz. Kim kazanıyor ne yapıyor diye. Zaten işimiz azdı biraz daha artacak.

Daha önce 8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacan Göz6’da ipi göğüsleyen 2 şampiyonun, doğrudan Survivor’a katılacağı açıklanmıştı.

Survivor 2017 için kafalarında büyük bir sürpriz olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, “All Star’da olabilir ama şimdi açıklayamam. Düşündüğümüz şey eğer olursa çok heyecan verici olacak. Biz de bunu düşündükçe heyecanlanıyoruz” dedi.

KAYNAK : paralimanı.com













Yorum Yaz


.