Sonbaharın favori saçları

Pazartesi, Ağustos 10, 2015, 23:08
Saç Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Önümüzdeki sezonun moda trendleri çoktan yerini aldı.Peki saçlarınızı neler bekliyor?

İşte sonbaharın en trend saç modelleri!

MODA HABER

İşte sonbaharın en trend saç modelleri!

Islak ve Grunge
Sonbaharda seksi görünmenin anahtar kelimesi ıslak dokulu saçlar olacağa benziyor. 90’lardaki gibi geriye yatırmak yerine kaküllerin yüze düştüğü doğal, uğraşılmamış bir hava söz konusu, en iyi örnekleri mi? Alexander Wang , Saint Laurent , Hermes ve Stella McCartney defile saçları.

Birkaç sezon önce saçlarda tek ton modasına şahit olmuştuk, bu Sonbahar Chloe, Gucci ve Tom Ford defilelerinde gördüğümüz üzere trend geri dönüyor, yumuşak düşüşlü, sağlıklı ve kesinlikle tek tondan ibaret saçlar, uzun saçlar gibi kadınsı duruşu, tarzı en destekleyen detaylardan biri.

Uzun Saç
Yaz sonrası kestirelim uçları temizlensin diyenlere duyurulur, uzun saçlar bu kışın simgelerinden biri olmaya aday. Hatta Dior defilesindeki gibi yeri geldiğinde postiş kullanmak bile var. Bakımlı, yumuşak düşüşlü, neredeyse katsız kullanılacak uzun saçlara en fazla kakül kestirerek hareket getirebilirsiniz.

Fütüristik Topuz
Gelişi güzel yapılan topuzları birkaç sezondur zevkle kullanıyoruz. Kusursuz olması gibi bir derdi olmadığı için topuzların uygulaması süper pratik. Sonbaharda da aynı şekilde devam, ancak kusursuzluk artarak devam edecek. Isabel Marant’taki gibi olmadık yerden bırakılan tutamlar ve Victoria Beckham’daki gibi parmaklarla düzeltilmiş ve toplanmış topuzlar olacak. Geriye yatırılmış net saçların yanından ya da topuzun bir parmak altından bırakılan tutamlar, topuza futuristik bir hava katacak.

Fransız Dalgası
Sezonun en gözde trendi olacak. Fransız kadınlarının uğraşılmamış hissi yaratan doğal saçlarını hatırlatan akım, saçınızın doğal dalgasını ön plana çıkarmayı ve onu en doğal şekilde kullanmayı hedefliyor. Celine, Burberry Prorsum ve Versace kadınlarının Retro görünümlü modern dalgaları bu modelin en iyi örnekleri arasında.

Yorum Yaz


.