Şifalı Bitkiler ile Burçların İlişkisi

Pazartesi, Şubat 8, 2016, 0:55
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Hayret bir şey demeyin.Burçlara göre şifalı bitkiler de var artık.Siz hangi burçtan,pardon şifalı bitkilerdensiniz?

Koç Burcu – Şifalı Bitkisi : Isırgan Otu Koçlar için mucizevi bir bitkidir. Mars’ın dengesiz enerjisi bu otla düzeltilebilir.

Boğa Burcu – Şifalı Bitkisi : Çoban Çantası Boğalar için çok faydalı bir bitkidir. Mide, böbrek ve yumurtalıklar üzerinde olumlu etkileri vardır.

İkizler Burcu – Şifalı Bitkisi : Ayı Sarımsağı Ayı sarımsağı; kabızlık, yüksek tansiyon ve doku yaşlanmasının yavaşlatılması için kullanılan bir bitkidir.

Yengeç Burcu Bu burç için özel bir bitki yoktur. Yönetici gezegeninizin temsil ettiği sıvı ve su onlar için şifa kaynağıdır.

Aslan Burcu – Şifalı Bitkisi : Ebegümeci Aslan burçları için Güneş’in ters açılarının gösterdiği düzensiz tiroksin salgı için ideal yardımcı şifalı bir bitkidir.

Başak Burcu – Şifalı Bitkisi : Altınbaşak Çeyrek litre suda bir çay kaşığı bitkiyi haşlayın ve kısa bir süre demleyin.

Terazi Burcu – Şifalı Bitkisi : Çıban Otu Terazilerin ruhi dalgalanmalarına ve sinirlerinin yatışmasına çok iyi gelir.

Akrep Burcu – Şifalı Bitkisi : Calendula Bir bahçe çiçeğidir ve Akrep burçları için şifa kaynağı bir bitkidir.

Yay Burcu – Şifalı Bitkileri : Gece Çuhası ve Ökse Otu Gece çuhasından elde edilen yağ, vücudun kimyasal döngüsünün düzenli çalışmasına ve vücuttaki yağların kolay eritilmesine faydalı olur.

Oğlak Burcu – Şifalı Bitkisi : Binbirdelik Otu Özellikle romatizma, siyatik, ishal, uykusuzluk gibi konularda etkili bir bitkidir.

Kova Burcu – Şifalı Bitkisi : Kırlangıç Otu Kanın temizlemesinde etkili bir bitkidir. Göz hastalıklarına şifa kaynağıdır.

Balık Burcu – Şifalı Bitkisi : Karahindiba Balık burcu ayakları temsil eder. Bu bitkinin banyosu ayak şişlerine ve ağrılarına karşı oldukça etkilidir.

KAYNAK : gazetekeyfi.com

Yorum Yaz


.