Show Tv’nin merakla beklenen dizisi Çukur’dan ilk tanıtım

Salı, Eylül 26, 2017, 20:02
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Show Tv’nin merakla beklenen dizisi Çukur’dan ilk tanıtım geldi. Başrollerini Aras Bulut İynemli ile Dilan Deniz Çiçek’in paylaştığı Çukur’dan ilk tanıtım geldi. İçerde dizisi gibi büyük reyting yapması beklenen ve neredeyse aynı oyunculara sahip olan Çukur ne zaman yayınlanacak? Çukur dizisi oyuncuları ve konusu ne? Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini üstlendiği Gökhan Horzum’un senaryosunu yazdığı Çukur dizisi yeni sezonda Show Tv’de yayınlanacak. Ne zaman yayınlanacağı belli olmasa da Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Öncelikle Çukur dizisi yeni bölüm fragmanına bakalım:

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Başrollerine Aras Bulut İynemli ve Dilan Deniz Çiçek’in olduğu Çukur dizisi şimdiden heyecanlandırdı. Aras Bulut İynemli bu dizi için imaj değişikliğine gitti. İçerde dizisiyle adından sıkça söz ettiren İynemli bu dizide Yamaç Koçovalı karakterini canlandıracak

DİLAN DENİZ ÇİÇEK – SENA

19 yaşında 1995 Sivas doğumlu genç oyuncu 1.79 boyundadır. Ege Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. 15 yaşında modellik yapmaya başlayan güzel oyuncu Miss Türkey 2014 güzellik yarışmasında kendini göstermiştir. Dilan Çiçek Deniz’in sevgilisi Servan Turan’dır. Şükrü Özyıldız’ın başrol oynadığı yaz dizisi Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakterine hayat vermiştir.

KUBİLAY AKA – CELASUN

5 mayıs 1995’de İstanbul’da doğup büyüyen Kubilay Aka 1.78 boyunda. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi mezunudur. Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini calandırdı.

RIZA KOCAOĞLU – ALİÇO

19 Mart 1979 İzmir doğumlu yetenekli oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Karadayı dizisinde polis rolünde oynadı. İçerde dizisinde oynadığı Davut karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Rıza Kocaoğlu, Çukur’da Aliço karakterini canladıracak.

PERİHAN SAVAŞ

Usta oyuncu uzun süredir ara verdiği ekranlara Çukur ile geri dönüyor. Çukur dizisinde izleyicilerle buluşacak olan Perihan Savaş’ın neler yapacağı merak konusu.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENGİL – VARTOLU

16 Ocak 1983 Bursa doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Babalar ve Evlatlar, Güz Sancısı, Ulan Sitanbul ve Familya gibi dizilerde rol almıştır. Şebnem Bozoklu ile birlikte seslendirdiği Yanarım Şarkısı ile milyonlara sesini duyurdu.

ÖNER ERKAN – SELİM

Yalan Dünya’dan sonra uzun süredir ekranlara ara veren Öner Erkan, Çukur ile geri dönüyor. Çukur dizisinde Selim karakterini canlandıracak olan Öner Erkan’ı izleyiciler merakla bekliyor.

NEBİL SAYIN

Usta tiyatro oyuncusu Nebil Sayın, İçerde’den sonra Çukur ile yeniden ekranlara dönüyor. Coşkun karakteriyle başarılı performans sergileyen ve akıllarda kalan Nebil Sayın dizide yer alacak.

İREM ALTUĞ

15 Eylül 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Tv’de 7 Gün dergisinin düzenlediği reklam yıldızı yarışmasında birinci olmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Ihlamurlar Altında, İffet, Vazgeç Gönlüm, Kayıp Aranıyor gibi projelerde yer almıştır.

ERCAN KESAL

Dizide Aras Bulut İynemli’nin babasını canlandıracak Ercan Kesal daha önce ikili İçerde dizisinde beraber çalışmıştı. Heyecanla beklenen dizi hem oyuncu kadrosuyla hem de güçlü senaryosuyla dikkat çekiyor.

ÇUKUR DİZİSİ KONUSU NE?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur.

Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır.

“Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

 

KAYNAK : f5haber.com

 

 

Yorum Yaz


.