Sephora ile çarpıcı tırnaklar

Cumartesi, Haziran 14, 2014, 21:06
El ve Ayak Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Sephora’nın zengin tırnak koleksiyonu ile tırnaklarda binbir farklı etki…
Trendlere uygun, göz alıcı ve çarpıcı tırnaklar Sephora tırnak ürünleriyle gerçeğe dönüşüyor. Sephora ürünleri, tırnakları sezon trendlerine uygun renk ve desenlerle süslerken, tırnakların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. Moda tutkunlarının imzası olan renkli ve bakımlı tırnaklar, yeni sezonda kadınların kıyafetleriyle uyum sağlayan en önemli aksesuarları oluyor. Sephora Color Hit oje serisinin geniş renk paletiyle yazın enerjisi adeta tırnaklara taşınırken, Sephora nails patch, kadınlara farklı ve çarpıcı bir hava katıyor, tırnakları bir aksesuara döndürüyor. Bu desenli tırnak bantları trendsetterların vazgeçilmezi olacak.

Sephora Color Hit Ojelerde 3 al 2 öde!
Sephora Color Hit oje koleksiyonu top coatlar ile birlikte 80 farklı rengi ile baştan çıkarıyor. Hangi rengi alacağını şaşıran oje tutkunlarına özel hazırlanan 3 al 2 öde kampanyası ile yazın en beğenilen renkleri tırnakları süslemeye hazırlanıyor.

Sephora’nın Mucizevi Express Oje Çıkarıcısının Artık Ayak Versiyonu Var!
Sephora’nın saniyeler içinde en koyu renk ojeleri bulaştırmadan yormadan çıkaran express oje çıkarıcı ürünün artık ayak versiyonu da raflarda! Uzun bir ar-ge çalışmasının ardından dizayn edilen ürün kadınların vazgeçilmezi olacak. Express oje çıkarıcıların glitter efektli ojeleri kolaylıkla çıkaran versiyonu da kozmetik tutkunlarının hayatını kolaylaştırmak için raflarda!

MODA HABER

Yorum Yaz


.