Selülit için En Etkili 9 Bakım

Pazar, Mayıs 1, 2016, 21:59
Vücut ve Cilt Bakımı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

MURAD Firm and Tone Serum; Hem portakal kabuğu görünümünü, hem de çatlakları hedef alan bu serum, gücünü cildin elastikiyetini destekleyen lipozom içeriğinden alıyor.

PERRICONE MD Cold Plasma Body; Adından da anlaşılabileceği gibi Cold Plasma adı verilen bir teknolojiye sahip bu losyon, içerisindeki kafein ile popo ve kalçalardaki selülitleri azaltırken, vücutta anti aging etkisi yaratıyor.

SHISEIDO Super Slimming Reducer; Shiseido’ya özel bir masaj tekniğiyle günde iki kez uygulanan bu jel-krem, Fat Fighting Capsules içeriği ile selülit görünümüne yol açan yağların yakılmasını ve yeni yağ birikiminin önlenmesini sağlıyor.

L’OCCITANE Almond Shaping Delight; İçerisinde cildi yumuşatma özelliği de olan badem özleri, vücuttaki ödemin atılmasına da yardımcı oluyor.

SEPHORA Firming Anti-Cellulite Massager; Evde yapacağınız selülit masajı inceltici ürünlere destek.

SISLEY Cellulinov; Marifetlerini Longan çekirdeği özü adlı bir bitkisel içeriğe borçlu olan bu krem, yağ hücrelerini “diyete” sokarak beslenmelerini azaltıyor, küçültüyor ve cildi pürüzsüzleştiriyor.

NUXE Huile Minceur Selülit Giderici İnceltici Yağ; Vücudun su tutmasından kaynaklanan selüliti iyileştirmeyi vaat eden ve kuru ciltlere nem de kazandıran bu formülün içerisinde susam, fındık, sedir, greyfurt gibi yağlar bulunuyor.

ELANCYL Cellu Slim Ventre Plat; Gün içerisinde vücuttaki kan dolaşımını hızlandırdığı için sabah kullanılan bu krem, göbek ve bel bölgelerinde selülit problemi olanlar için ideal.

BIOTHERM Celluli Eraser; Hem incelmeyi sağlayan, hem yerleşmiş selüliti azaltmayı hede eyen bu serinletici jelin içerisinde yüksek miktarda saf kafein ve Corraline adı verilen bir yosun ekstresi var.

KAYNAK : modahaber.com

Yorum Yaz


.