Seda Sayan’dan cesur pozlar

Pazartesi, Mart 26, 2012, 21:59
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Seda Sayan, Marie Claire Dergisi’nin Nisan sayısı için dobra açıklamalarsa bulundu; birbirinden özel fotoğraflar için objektiflerin karşısına geçti…

Seda Sayan Marie Claire Dergisi’ne dobra açıklamalarda bulundu. Sayan, “Blue Jean gibi kadınım, her şeyin altına uyarım. Hayatıma giren hiçbir erkek beni tanımadı, tanısalardı hayatımda kalırlardı” şeklinde açıklama yaptı.

Derginin Nisan sayısına konuşan Sayan, “Eskiler hiçbir lâfı boşa söylememişler. Haydan gelen huya gider. Birinin ittirmesiyle bir yere gelenden birşey olmaz. Kendi kafanı çalıştıracaksın, beyni bacak arasında olan erkekten de kadından da hiçbir şey olmaz. Çok örneklerini biliyoruz böyle” dedi.

Oğlu Oğulcan hakkında da konuşan Sayan, oğluna evlenme yasağı koyduğunu açıkladı. “Oğlumun hayatına asla karışmam” diyen Sayan, “Sadece erken evlenme yasağım var. Oğulcan’a 29- 30 yaşından önce evlenmeyeceksin diyorum” şeklinde konuştu.

Eski eşi Sinan Engin hakkında da açıklamalar yapan Seda Sayan, “Oğlumun babası zaten kralımız bizim. İyi ki de var. Doğurulacak en doğru adama yapmışım çocuğumu. Allah eşiyle mutlu etsin, bir de kızı var, oğlumun kardeşi” diye konuştu.

Seda Sayan, Marie Claire Dergisi’nden Sibel Baykam’a konuşurken, Tamer Yılmaz’a çok özel pozlar verdi.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.