SADECE GÖZ TEMASIMIZ VAR

Çarşamba, Kasım 6, 2013, 23:11
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Tiyatro sanatçısı Behzat Uygur, konuk olduğu 2. Sayfa programında babası Nejat Uygur’un sağlık durumunu anlattı.

Babamı 1 hafta önce hastaneye yatırdık ama çok önemli bir sağlık sorunu olduğu için değil. Ara ara hastaneye gidiyor ve orada bakımı yapılıyor. 1 hafta daha kalacak, antibiyotikleri bitince çıkaracağız.

Babamı hastaneye götürdüğümüzde annemi de kontrol ettirdik ve anjiyo yaptırdık. Ona da acil olarak stent takıldı. Damarlarından birinde bayağı bir tıkanıklık varmış.

Yoğun bakımın birinde annem, diğerinde babam. Doktorları gördük ‘Yavaş yavaş yerleşiyoruz buraya’ dedik. Eğlenerek bakmaya çalışıyoruz olaylara.

Annemi çıkardık. Bir kaç gün dinlenecek. Her ikisine de bakan doktorlara çok teşekkür ediyorum.

Babamın durumu da bundan ibaret. Ne bir ilerleme var ne de gerileme. Canı acımıyor. Tiyatrodan bahsettiğimizde ara ara gözlerini açıyor.

Uzun zamandan beri konuşmuyoruz. Sadece göz temasımız var.

İnsanların bazen canları sıkılıyor. Twitter’da birilerini öldürüyorlar. Sosyal medyadaki haberleri okuyup ‘Nejat Uygur ölmüş’ diyerek gerçekten üzülen insanlar var. Haber sitelerinin ve ünlülerin bu dedikoduları sormadan yayması çok can sıkıcı.

Babam sağlıklı olsaydı bu konuyla çok ciddi dalga geçerdi. Ama bizim babamız olduğu için dalga geçemiyoruz. Canımız sıkılıyor.

Bazen oyunda oluyoruz. Telefonlarımızı kapatıyoruz. Twitter’da böyle bir dedikodu görünce ‘ya aniden bir şey olduysa’ diye düşünüp evi arıyoruz.

Annem duymasın diye uğraşıyoruz. Düşünsenize kadın dışardayken biri gelip ‘başınız sağolsun’ diyor.

KAYNAK : hürriyet.com.tr

Yorum Yaz


.