Reza Zarrab davası, Ebru Gündeş’in kariyerine engel değil

Çarşamba, Aralık 6, 2017, 18:11
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı geçtiğimiz günlerde Reza Zarrab’ın, kızı Alara ile 22 yakınının mal varlığına el konulmasına karar verirken eşi Ebru Gündeş’i ise evlilik öncesi yaptığı evlilik sözleşmesi kurtarmıştı. Evlilik sözleşmesi gereği, herkesi mal varlığının kendi üzerine olmasından dolayı Gündeş’in kendi kazanımlarından elde ettiği mal varlığına el konulmasının hakkaniyetli olmayacağına karar verilmiş ve Gündeş karar dışında tutulmuştu. Bu gelişmeler sonrasında en çok merak edilen Ebru Gündeş’in boşanıp boşanmayacağıydı.

Ve Ebru Gündeş, gerekli hamleyi yaparak Rıza Zarrab’tan boşanma kararı almıştı. Şubat 2010’da Reza Zarrab ile evlenen Ebru Gündeş bu hafta avukatıyla bir araya gelecek ve kamuoyuna ‘Boşanıyoruz’ şeklinde bir açıklama yapacak. Bu gelişmelerin yanı sıra son günlerde eşi Rıza Zarrab’ın ABD’de yargılanmasından dolayı gündemden düşmeyen Ebru Gündeş’in işlerinde herhangi bir aksama olmazken ünlü şarkıcı, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahne alacak.

Bir çok ünlü isim 2018’e sahnede girecek. Yıl boyunca şarkıları ile kulüp ve beachlerde fırtınalar estiren isimler alacakları ücretlerle de dudak uçuklatacak. Bu isimlerin arasında Ebru Gündeş de yer alıyor.

Rıza Zarrab’ın ABD’de itirafçı olması ve Türkiye’nin itibarının zedelenmesine yol açmasına rağmen işlerinden etkilenmeyen Ebru Gündeş, sahne aldığı Günay’da kapalı gişe şarkı söylüyor adeta.

EBRU GÜNDEŞ 1 MİLYON TL: Yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahneye çıkacak olan isimlerden biri de Ebru Gündeş. Kızının babası Reza Zarrab ile boşanma arefesinde olan sanatçı sahnesi için 1 milyon TL alacak.

TARKAN 1.3 MİLYON TL: Tarkan yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak. Megastar yılın ilk saatlerine kadar sürecek konserden 300 bin Euro yani yaklaşık 1.3 milyon TL kazanacak.

HADİSE 1 MİLYON TL: Hadise bu yıl da gelenek bozmayacak ve yeni yılı yine Azerbaycan’da karşılayacak. ‘Şampiyon’ şarkısı ile gündemde olan Hadise 1 milyon TL kazanacak.

 

KAYNAK : f5haber.com

 

Yorum Yaz


.