Perihan Savaş’tan İbrahim Tatlıses itirafı! Vururdu hep vururdu…

Cumartesi, Haziran 24, 2017, 19:43
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

“Yaşamdan Hikayeler Bayram Özel” programına katılan ünlü oyuncu Perihan Savaş İbrahim Tatlıses hakkında konuştu. Uzun süre konuşulacak açıklamalarda bulundu. “Ben yıllarca savaştım” “O bana hep vururdu” gibi söylemlerde bulundu.

İbrahim Tatlıses’le 6 yıl süren fırtınalı bir birliktelik yaşayan Perihan savaş 38 yıl sonra olay açıklamalar yaptı. ‘Hiçbir şey ifade etmiyor benim için artık. Ben kimsenin paçasına tutunup eteğine tutunup bir yere gelmedim ben Perihan Savaş’tım” dedi.

İbrahim Tatlıses’in kızı Melek Zübeyde’ye hamileyken kendisini aldattığını söyleyen Perihan Savaş “İhaneti öğrendiğimde çocuğumu düşürüyordum. Üzüntüden 15 gün hastanede yattım.4 aylıktı kızım kaybediyordum kızımı ben” dedi.

İbrahim Tatlıses’i gördüğü şiddet nedeniyle affetmediğini söyleyen Perihan Şavaş “Vururdu hep vururdu. Sadece bana değil herkese vururdu. Onu Allah affetsin. Artık benim için herhangi birisinden farkı yok.” ifadelerini kullandı.

Gördüğü şiddet ve aldatıldığı için İbrahim Tatlıses’ten ayrıldığını söyleyen Perihan Savaş hayatıma giren ‘Adam gibi adam’ yalnızca Yılmaz Zafer’di’ dedi.

“Ben ondan kocalığı, ağabeyliği, babalığı her şeyi gördüm. Ona bakabilmek için 4 işte birden çalıştım. Keşke daha fazla yaşasaydı başımın üstünde yeri vardı başımın tacıydı. Ne yapar ne eder yine bakardım ben ona” sözleriyle 22 yıl önce kaybettiği büyük aşkına özlemini dile getirdi.

Perihan Savaş’ın konuk olduğu ‘Yaşamdan Hikâyeler Bayram Özel’ programı Lütfiye Pekcan’ın sunumuyla Pazartesi günü TV 8 ekranlarında yayınlanacak.

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.