Paul walker Cenaze töreni

Salı, Aralık 3, 2013, 23:23
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Trafik kazası sonucu korkunç şekilde yanarak hayatını kaybeden ünlü Oyuncu Paul walker için ünlü rol arkadaşı cenaze töreninde gözyaşlarına hakim olamadı. İşte Paul Walker’in cenaze töreni ayrıntıları detayları.

Trafik kazası sonucu korkunç şekilde yanarak hayatını kaybeden ünlü Oyuncu Paul walker için ünlü rol arkadaşı cenaze töreninde gözyaşlarına hakim olamadı. İşte Paul Walker’in cenaze töreni ayrıntıları detayları.

Ölümü sonrası sevenleri onun için yas ilan ederken cenaze törenine ünlü oyuncunun arkadaşları geldi. Ve bazıları hüngür hüngür ağladı cenaze sırasında.

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncusu Paul Walker’in arkadaşının kullandığı son model Porsche Carrera GT marka arabayla geçirdiği kaza sonucu ölmesi Hollywood’ta şok etkisi yaptı. Walker’in öldüğü yerde düzenlenen cenaze törenine gelen rol arkadaşı Tyrese Gibson sicim gibi gözyaşı döktü.

Bu arada sevenleri sosyal medya üzerinden Twitter ve diğer sitelerden oyuncu ile ilgili açıklamalar yaptılar.

Zoe Saldana tweeted: “A very sad day indeed. R.I.P. Paul Walker. Our prayers are with you and your family.”

Fellow actor Tyson Beckford said, “RIP Paul Walker,loved working with you on “Into the Blue”. I Will miss you.”

Justin Bieber: “RIP Paul Walker”

Jordin Sparks: “Life is so fragile. Sending tons of my love & prayers to his family & friends. RIP Paul Walker.

Kevin Hart: “I’m a devastated right now. My prayers & condolences go out to Paul Walkers family & friends. He was a amazing talent & will truly b missed”

Ünlü Rapçi LUDACRIS’in facebook sayfasında film setinden paylaştığı bir kare ile yayınladığı mesaj; ‘Kalbimizdeki yerin hep aynı kalacak, huzur içinde yat kardeşim. PAUL WALKER efsanesi sonsuza dek yaşayacak.’

Sevgilisi Jasmine Pilchard-Gosnell ise tamamen yıkılmış durumda. Aktörle 16 yaşındayken beraber olmaya başlayan ve 7 senedir birlikte olan 23 yaşındaki Jasmine’ni ailesi teselli etmeye çalışıyor.

Oyuncunun ölümüne bazı hayranları ve sevenleri hala inanabilmiş durumda değiller..

Kaynak:  stargazete.com
Yorum Yaz


.