Oleg Cassini’nin 2013 gelinlik koleksiyonu

Cumartesi, Haziran 29, 2013, 0:07
Evlilik kategorisi. Bu mesaja 1 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Romantizmi tasarım detaylarında ve renklerde ön plana çıkaran Oleg Cassini’nin 2013 gelinlik koleksiyonunda, her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce model gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Farklı düğün temalarına uygun yüzlerce model gelinlik Oleg Cassini mağazalarında gelin adaylarını bekliyor.

Kır düğünlerinde nostaji rüzgarı
Destination Wedding’lerin vazgeçilmezi şifon, uçuş uçuş görünümü ile Oleg Cassini tasarımlarında… Tüllerin şifonlara eşlik ettiği, adeta rüzgar ile flört eden modeller kır düğünlerinin gelinleri için tasarlanmış adeta… Koleksiyonda göze çarpan ışıltılar, büyük veya küçük işlemeler, dantel veya üç boyutlu çiçek aplikeler, minik fiyonklar, büyük kurdeleler, tül kaplama detaylar, sırtı açık modeller, minik kollar ve drapeli bedenler nostajik gelinler için Oleg Cassini’de…

Kokteyl gelinlerine özel
Romantik ve sofistike tasarımların mimarı Oleg Cassini, yaz gelinleri için tasarladığı kısa gelinliklerle gelin adaylarını 50’li ve 60’lı yıllara götürüyor. Özellikle kısa modellerde dantel gelinliklerin üzerinde kullanılan tül ile romantik bir etki yaratılırken, minik işlemeler, ışıltılı taşlarla hareketlenen detaylarla Oleg Cassini’de nostaji rüzgarları esiyor.

Kokteyllerde kullanım rahatlığı ve sade tasarımı ile tercih edilen kısa gelinlikleri tamamlayan aksesuarlar ise ön plana çıkan detaylar arasında… Minimal ve kısa duvakların yanı sıra, saç aksesuarları ve taşlı taraklar kısa modelleri tamamlıyor.

Otelde romantizme Oleg Cassini imzası
Düğün gecesini otelde kutlayacak ve adeta masal prensesleri gibi görünmek isteyen gelinler için Oleg Cassini tasarımları, zarif detaylarla birleşiyor. Kristallerle inci işlemelerin buluştuğu, kendinden çiçekli jakar kumaş detaylarını barındıran, büyük balo stili eteklerin hakim olduğu gelinlikler, straplez, mini kollu veya askılı modeller ile tamamlanıyor.

Şık ve çekici tasarımların vazgeçilmezi olan dantelin incilerle kullanıldığı Oleg Cassini gelinlik koleksiyonunda, vintage gelinler için dilimli dantel kumaşlar göze çarparken, gösterişli gelinliğin hayalini kuranlar, dore veya lame dantel aplikelerden oluşan modellerle büyüleyici bir görünüme kavuşuyor.

Club düğünlerinin farklı gelinlerine
Düğünü klasik mekanlar yerine farklı yerlerde kutlamak isteyen, farklılıktan hoşlanan ama trendleri de takip eden gelinler için Oleg Cassini’nin Deniz Kızı modeli düğünlerin vazgeçilmezi… Vücudu kusursuz bir şekilde saran bu modeller etek detayları, tül bodiceleri ve sırt dekolteleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca, tül ve dantel kumaşların kullanıldığı tasarımların yanı sıra mikado, tafta, saten ve kendinden desenli jakar kumaşlar da Oleg Cassini gelinlik tasarımlarını süslüyor…1 Yorum yazıldı.

  1. Hülya yorumu - Salı, Şubat 25, 2014, 17:35

    gelinliklerin hepsini çok beğendim yalnız tesettürlüler için model yok bu modeller tesettürlü bayanlar için de tesettüre uygun olarak tasarlanabilir mi?Yorum Yaz


.