O yalıda babası eskicide yaşıyor

Salı, Haziran 10, 2014, 18:42
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş, geçen günlerde yaptığı açıklamalarla sanatçıyı kendisine bakmamakla suçlamıştı…
Bakırköy’de eskicilik yaptığı dükkanda yaşayan baba Gündeş, kızı hakkında…


“Ben şerefsiz bir insan olsaydım şu anda lüks içinde yaşıyor olurdum…
Ama şerefli bir hayatı tercih ettim. O yüzden bu haldeyim. Dilenci değilim açlıktan ölürüm ama yine de kimsenin kapısına gidip bir lokma dilenmem” açıklamasını yapmıştı..
Ağır iddialara maruz kalan Ebru Gündeş’in babasına her ay düzenli olarak para gönderdiği ortaya çıktı…
Babasının alkol problemi nedeniyle unutkan olduğunu çevresindekilere anlatan Gündeş’in…
Yatırdığım paraların dekontları var. O kadar unutkan ki, arada görüştüğümüzde bile beni tanımakta zorlanıyor…
Bu tarz iddialarla karşı karşıya kalacağımı bildiğim için dekontları saklıyorum” dediği öğrenildi…
Gündeş’in Bakırköy’de bir ev alıp, döşediği ancak babasının…


“Ev istemiyorum bana kamyon al, o evde oturmam, ben bu dükkanda mutluyum” diyerek red ettiği de öğrenildi. Gündeş’in yıllar önce alkol problemi yaşayan babasını tedavi ettirmek için hastaneye yatırdığı ancak hiçbir sonuç alamadığı öğrenildi.


Geçtiğimiz günler ise Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’ın Rolls Royce marka otomobili çekiciyle Kanlıca’daki yalıya götürüldü.


17 Aralık ‘yolsuzluk ve rüşvet operasyonu’ kapsamında tutuklandıktan sonra serbest bırakılan Reza Zarrab’ın Rolls Royce marka otomobili Bebek’te çekici üzerinde görüntülendi.

960 bin Euro değerindeki aracın çekiciyle taşınması kafaları karıştırdı. Gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Zarrab’ın otomobilinin arızalandığı servis tarafından yoldan alındığı öğrenildi.

Araç tamirin ardından da çekiciyle Kanlıca’daki yalıya bırakıldı. Yalı önünde görüntü almaya çalışan muhabirler koruma görevlileri tarafından engellendi.

Vatan’ın haberine göre Reza Zarrab’ın plakasının ‘Yıl 60’ olmasının nedeni Ebru Gündeş’le evlenirken ‘60 yıl hiç ayrılmayacağız’ diye söz vermesinden kaynaklanıyor.‘Yıl 60’ yazısı Zarrab’ın evinin kapısında, teknesinin üzerinde de yer alıyor.


Ebru Gündeş Eşi Reza Zarrab’ın yolsuzluk operasyonunda kapsamında cezaevine girmesinden sonra  eskisi gibi basının önüne çıkmıyor.
Zarrab’ın tahliye olmasının ardından haklarında çıkan haberlere hiçbir açıklama yapmayan Ebru Gündeş’in nerede ve ne halde olduğu merak konusuydu.
Zor günler geçiren sanatçının evini Zekeriya Köye taşıdığı yönünde haberler gazetelerde yer almıştı.
Kocasının yurt dışına kaçtığı konuşulan Gündeş, önceki gün Kanlıca’daki yalısının balkonunda boğazı izlerken objektiflere böyle takılmıştı.
Daha önce Ebru Gündeş ile Reza Zarrab ‘tacizlerden bunalınca’ çareyi taşınmakta bulduğu haberleriyle gündeme gelmişti.


Mynet’ten Göksel Can’ın haberine göre, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında tutuklanmıştı.
Eşi cezaevinde iken zor günler geçiren, bazı konserler ile TV programlarını iptal eden Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ın tahliye olmasıyla rahat bir nefes almıştı.


Ancak bu rahatlık uzun sürmedi…
Kanlıca’da yalıda oturan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab iddiaya göre sürekli taciz edildikleri için önce telefon numaralarını değiştirdiler..
Ardından da ünlülerin semti olarak bilinen Zekeriyaköy’de bir siteye taşındılar

KAYNAK : milliyet.com.tr


Yorum Yaz


.