O an ne konuştukları merak edilmişti işte o açıklama

Çarşamba, Haziran 14, 2017, 17:50
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önceki gün verdiği iftar davetinde çok sayıda ünlü isim yer aldı. İftar davetine katılan isimlerden Esra Erol, Alişan ve Ece Erken’in birlikte görüldüğü fotoğraf karesinde ne konuştukları merak konusu olmuştu. Erdoğan ile birlikte görülen isimlerin o esnada Alişan’ın evliliğine dair konuştukları öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini Kasım ayındaki düğününe davet eden Alişan’a “Ya kız istemeye geleceğim ya da nikahına” dedi.

Sunucu Esra Erol kız kardeşi Eda Erol ve Alişan’ın tanışma hikayesini şöyle anlamıştı: “Aslında 4-5 yıllık bir geçmişi var bu mevzunun. Alişan programıma geldiğinde görmüştü Eda’yı. ‘Tanıştırsana bizi’ dediğinde, tanıştırırım, ama sana güvenmiyorum demiştim ona.

Ece Erken’in oğlunun doğum gününde Alişan da vardı. ‘Yalancısın sen. Hani kız kardeşinle tanıştıracaktın beni’ dediğinde de tanıştıracağımı söyledim. Alişan, ‘Bu sözünün üstünden de 4-5 yıl geçer. Evlenmek istiyorum, ciddiyim’ deyince, tanıştırırım, ama gezeyim tozayım dersen, olmaz. Gerçekten ciddiysen tanıştırırım dedim. Bu kez ciddi olduğunu söyleyince tanıştırdım.”

Eda Erol ile tanışan Şarkıcı Alişan düğün hazırlıklarına devam ediyor.

 

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.