Nejat İşler’in keyfine diyecek yok

Cuma, Ağustos 14, 2015, 22:22
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Oyunculuğa ara veren Nejat İşler, tam bir esnaf oldu. Bodrum Gümüşlük’te Tezgah isimli bir sahaf dükkanı açan oyuncu sayesinde işleri artan çarşı esnafının da yüzü güldü

Geçirdiği sağlık sorunlarından sonra oyunculuğa ara verip Bodrum Gümüşlük’e yerleşen Nejat İşler’in keyfine diyecek yok. Huzuru burada bulan yakışıklı oyuncu, önceki gün Gümüşlük çarşısında esnaf arkadaşlarını ziyaret ederken görüntülendi. Yıllar önce İstanbul’da açtığı ve 2004 yılında kapattığı Tezgah ismindeki sahaf dükkanını Gümüşlük’te yeniden açan İşler, dükkanından çıkıp arkadaşları ile birlikte çay içip sohbet etti. Daha sonra gazetecilerin görüntü aldığını öğrenen İşler, dükkanının içine girip kapıyı kapattı.

VATANDAŞ PEŞİNDE
Yakışıklı oyuncu,
basın mensuplarının ricasına rağmen görüntü vermek istemedi. Gümüşlük’e tatil için gelen vatandaşların da Nejat İşler’i görebilmek için Tezgah isimli dükkana akın ettiği görüldü.

TEZGAHI KURDU
Geçmişte Galatasaray’da Tezgah isminde bir sahaf dükkanı açan İşler, 2004 yılında bu dükkanını kapatmıştı. Oyuncu, Tezgah isimli dükkanını bu kez Bodrum’ da açtı.

KAYNAK : takvim.com.tr

Yorum Yaz


.