Nagihan gözyaşlarını tutamadı

Salı, Mayıs 31, 2016, 20:36
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyununu 10-5’lik skorla Gönüllüler kazandı. Oyun sonra Ünlüler takımından Nagihan gözyaşlarını tutamadı.

Kıbrıs’taki finalin yaklaştığı Survivor’da artık son haftalara giriliyor. Bugün yapılacak eleme gecesi için büyük önem taşıyan ikinci dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kazandı. Gönüllüler, 10-5’lik ezici bir skorla Ünlüler takımını mağlup etti.

“KIZIMIN KARŞISINA BAŞARISIZ ÇIKMAK İSTEMİYORUM”

Kaybedilen oyun sonrası ise Ünlüler takımından Nagihan gözyaşlarını tutamadı. Gözyaşlarına boğulan Nagihan, kızının karşısına başarısız bir şekilde çıkmak istemediğini, tek hayalinin Kıbrıs’ta bir ‘Survivor anne’ olarak kızının karşısına çıkmak istediğini söyledi. Bugün yapılacak eleme gecesinde elenmek istemediğini sürekli dile getirerek gözyaşı döken Nagihan, gelinen noktayı haketmediğini söyledi.

ATAKAN GERİ DÖNDÜ AMA YETMEDİ

İkinci dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kazandı. Skor 5-3 iken atağa kalkan Gönüllüler, üst üste 7 oyun kazanarak Ünlüleri 10-5 mağlup etti. Bu sonucun ardından Gönüllüler takımı, eleme gecesinde aday çıkarmama şansını elde etti. Son birkaç oyuna geçirdiği kazadan ötürü katılamayan Atakan da bu yarışmada oynamaya karar verdi. Yalnız Atakan’ın Ünlülere verdiği bu destek de mağlubiyetin önüne geçemedi. Oyunda Atakan rakibine karşı tek bir kez zafer elde ederken, oyunda performansı ile şaşırtan isim Survivor’un dikkat çeken isimlerinden Nagihan oldu. Nagihan, Damla ile karşılaştığı 4 oyunda da sıfır çekerek şaşkınlık yarattı.

ELEME GECESİNDE 3 ADAY

Dokunulmazlık oyunlarının ikisini birden Gönüllüler kazanınca ortaya ilginç bir tablo çıktı. Ünlüler takımında Atakan’ın rahatsızlığından dolayı eleme potasına girmemesi ve Yunus Günçe’nin de dokunulmazlık ödülünü kazanması ile birlikte 3 isim eleme potasına girdi. Yattara, Nagihan ve Semih adaya veda edecek kişinin belirleneceği ada konseyinde eleme potasına girdi.

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.