Mischa Barton Stili

Cumartesi, Mart 31, 2012, 22:51
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

O.C. yıldızı Mischa Barton yeni sezon için feminen ve genç görünümlü bir koleksiyon tasarladı!..

Son yıllarda, Hollywood starlarının tarzları ve tercih ettiği kıyafetler olduğu kadar kendi oluşturdukları koleksiyonlarının da bir hayli popüler olduğunu görüyoruz. Özellikle günlük hayatlarında kameralara yakalandıkları trendy kombinleri ile dikkat çeken ünlüler, hayranları tarafından hangi parçayı nereden ne kadara almış konusunda oldukça meraklı bir tutum sergiliyorlar. Bunu fark eden ünlüler ise insanların modaya olan düşkünlüklerinden faydalanarak, kendi isimleriyle, hazır giyim markalarını yaratma sürecine giriyorlar.

Bu trend’den en son etkilenen ise hem özel hayatıyla hem de güzelliğiyle yoğun bir hayran grubu tarafından takip edilen Mischa Barton oluyor. Moda dünyasındaki kariyerine 2008 yılında çıkardığı saç bantı koleksiyonu ile başlayan Barton, daha sonra çantalarla ilgili hazırladığı proje ile çalışmalarına devam etti.

Ünlü oyuncunun stilist June Ambrose ile birlikte hazırladığı ilkbahar/yaz hazır giyim koleksiyonu; hırkalar, fırfırlı elbiseler, blazer ceketler, t-shirtler, taytlar, tulumlar, mini ceketler, tütü etekler, şifon askılı bluzlar ve skinny jeanlerden oluşuyor. Baharın taze havasını yansıtan beyaz, pudra, mavi gibi renklerin kullanıldığı parçaların öne çıkan parçaları ise her zamanki gibi asil siyahlar oluyor.

İnternet üzerinden tanıttığı koleksiyonunu aynı zamanda Londra’daki Spitalfields adlı alışveriş merkezinde açtığı “ Mischa Barton “ isimli flagship mağazasında da satışa sunan Barton’ın koleksiyon fiyat aralığı ise 60 ile 285$ arasında değişiyor.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.