Merdivenler çiçek açtı

Pazar, Haziran 30, 2013, 18:39
Ev Dekorasyonu kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Merdivenlerin psikolojik yoruculuğunu azaltmak ve beden üzerindeki üşenme enerjisini azaltmak için ufak tefek dekorasyon oyunları yapabilirsiniz.

Merdivenlerde hızla geçiyoruz, günde onlarca kez inip çıkıyoruz. Acaba onlara ve sahanlıklara gereken özeni gösteriyor muyuz ? Merdiven sahibi olmak için her zaman bir villaya sahip olmanız gerekmiyor. Dubleks dairelerde de kullandığınız merdivenler de özenli bir uygulama evin tüm enerjisini değiştirecektir. Bahçenize inen, evinizin arka tarafında kalmış, hatta pek fazla kullanmadığınız merdivenlerinizi bile çiçeklendirirseniz çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Az ışık seven ve hatta ultraviyole lambalar ile yaşayabilecek bitkilerle ışıksız bölümleri neşelendirebilirsiniz. Bunun için bir botanikçiden yardım alabilirsiniz. Çiçekleri tek renk tercih edecekseniz, daha az ışık alan bölümlerde önceliği beyaz ve kırmızıya vermenizi öneririm. Mavi ve diğer renkler soğuk renklerdir. Kırmız, turuncu, pembe ve beyaz mavi ve tonları olan çiçeklere göre diğer bölgelerde daha enerjik görüntüler yaratırlar. Elbette öncelikle hangisinin, hangi ışık düzeyinde ve ısı düzeyinde yaşayacağına karar vermelisiniz.

Yorum Yaz


.