Merdiven altı kullanım önerileri

Çarşamba, Ağustos 26, 2015, 22:14
Ev Dekorasyonu kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Doğru bir planlama ile merdiven altı alanlarını evinizin dekorasyonu ile bütünleştirerek farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Dubleks evlere ihtişam katan merdivenler çok şık ve zengin bir hava veriyor olsa da, iyi bir şekilde değerlendirilmediği zaman, özellikle küçük evler için fazla yer kaplayan atıl alan konumuna geçebilir. Merdiven altlarını akıllı çözümlerle verimli hale getirmek aslında çok zor ve masraflı bir işlem değil. Yeter ki, evinize ve merdiveninize en uygun dekoratif çözümü yaratın. Doğru seçimlerle bu alanı, evin en çok sevilen ve en verimli kullanılan alanı yapmak mümkün.

DOLAPLARLA DAĞINIKLIĞI TOPLAYIN

Evinizdeki merdiven altı çok küçük ise, marangoza yaptıracağınız açık veya kapaklı bir dolap, hem fazlalıkları koymak için hem de dekoratif bir görüntü yaratmak için oldukça idealdir. Sürgülü kapaklar, raflar, çekmecelerle, dağınıklığı toplaması için merdiven altınıza önemli bir görev verebilirsiniz.

GENİŞLİĞİNE GÖRE TASARLAYIN

Merdiven altı ne kadar genişse kullanabileceğiniz alana göre tasarımlar değişebilir. Beyaz ya da kahve tonlarında ahşap kitaplıklar hem şık hem de kullanışlı bir çözüm olabilir.

Geniş merdiven altına yatak ya da çalışma masası koyarak ayrı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

KAYNAK : ensonhaber.com

Yorum Yaz


.