Max Factor ile annenize güzellik armağan edin

Pazartesi, Mayıs 4, 2015, 21:57
Yüz bakımı-makyaj kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Hiçbir kadın güzelleşmeye hayır diyemez. Anneler Günü için hediye seçimi konusunda en özel seçenek olan ve her kadının vazgeçilmezi güzellik ürünlerine ne dersiniz? Max Factor’ün birbirinden iddialı, yepyeni makyaj ürünleri her annenin kalbini kazanacak nitelikte!

Anneniz için göz alıcı kirpikler makyajın temelini oluşturuyorsa Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3 in 1 Maskara tam ona göre! ”Anında Etkili Fırçası” maskaranın kirpiklere kalın ve uzun kıllı fırçalara kıyasla daha fazla miktarda ve eşit olarak dağılmasını belirginleşmesini sağlıyor. Uygulama sırasında fırça kılları kirpiklerin arasına girip hepsini tek tek ayırarak çarpıcı bir göz makyajı oluşturuyor. Fırçanın en önemli özelliği, kirpiklerin köküne çok miktarda maskara yerleştirerek kirpikleri kaldırması… Buna kirpikleri uzatan lifli formül de eklenince göz alıcı bir makyaj ortaya çıkıyor. Maskara uygulamasının ardından göz makyajınızı Max Factor’ün farlarıyla destekleyebilirsiniz. Metalik göz makyajlarını denemek isteyen ancak geleneksel sıkıştırılmış toz farları uygularken renk vermekte zorlanan kadınlar için tasarlanan jel bazlı Max Factor Excess Shimmer Far, bronz, bakır, kristal gibi altı farklı renk seçeneğiyle yoğun parlaklıkla göze çarpan pürüzsüz renkler sunuyor.

Dudakları beslemek ve pürüzsüz bir etkiyle nemlendirmek için içinde mango yağı, shea yağı ve kakao yağı bulunan Max Factor Colour Intensifying Balm ile annenizi ışıltılı dudaklarla buluşturabilirsiniz. Hafif bir parıltıdan en yoğun tona kadar sürüldükçe renk yoğunluğu artan ilk dudak parlatıcısı olan Max Factor Colour Intensifying Balm ile dudaklarda istenilen tonda rengi yaratmak artık mümkün.

Max Factor Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak; ”Küçük dokunuşlarla harika bir cilt ve ışıltılı bir görünüm yaratmak Max Factor ile çok kolay. Max Factor’ün birbirinden etkili ürünleriyle annenize pürüzsüz bir güzellik hediye ederek kendini özel hissettirebilirsiniz. Tüm annelere abartılı makyajdan kaçınmalarını ve Max Factor ürünleriyle içlerindeki doğal güzelliği ortaya çıkarmalarını öneriyorum. Dünyanın en güzel kadınları olan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum” diyor.

Max Factor Masterpiece Glamour Extensions Maskara’nın tavsiye edilen satış fiyatı 50,90 TL
Max Factor Colour Intensifying Balm’ın tavsiye edilen satış fiyatı 35,90 TL
Max Factor Excess Shimmer Far’ın tavsiye edilen satış fiyatı 39,90 TL

MODA HABER

Max Factor makyaj malzemeleri

Yorum Yaz


.