Maniamania The Astral Plane Koleksiyonu

Çarşamba, Ağustos 8, 2012, 22:47
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Moda dediğimi zaman aklımıza gelen kıyafetler, ayakkabılar ve çantalar haricinde “takılar” gündüz-gece kombinlerinde kadınlar için önemli yer tutar.

Arm party konseptiyle yaz sezonunda dolup taşan kollarımız özellikle gündüz kombinlediğimiz renkli kıyafetlerimizle revaçta olurken, kış sezonunda da tercih edilecek gibi gözüküyor.

Maniamania markası yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor. Markanın yüzü olarak karşımıza çıkan Dree Hemingway, modern zamanların mistik süslemeleri olarak anılan ünlü markanın “Astral Plane” koleksiyonu renkleri ve dokusuyla dikkat çekiyor. Çekimlerini ünlü moda fotoğrafçısı David Mandelberg’ün üstlendiği koleksiyon yeni sezonda bir çok kadının favorisi olacak gibi gözüküyor. David Mandelberg’ün objektifine keskin yüz hatları, donuk ifadesiyle poz veren Dree Hemingway’i sanat yönetmeni Melanie Kamsler ve stylist Tamila Purvis hazırlıyor.

Soft renklerin, çiçeklerin, kristallerin, kelebeklerin ve kumsal esintilerinin bulunduğu koleksiyon, yine eşsiz ve arzu edilen parçaları içeriyor. “Sonsuzluk ve ölümsüzlük yüzükleri” diye tabir edilen modeller ve bol kolyeler en çok göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra el ve baş için tasarlanmış zincirler, sallantılı halhallar da stil tamamlayıcı olarak koleksiyonda hazır olarak sizleri bekliyor.

Her bir parçanın benzeri olmayan heykelsi bir yapıya sahip olduğu koleksiyonda, büyü ve mistisizm elementlerinden ilham alarak başarılı kombinasyonlar yapmasına tanık oluyoruz. Aslına bakılırsa marka, bu ilhamın arkasında tasarımlarıyla sevenlerine bir hikaye sunuyor. Hayalet yüzükler, kozmos küpeler, olağanüstü ve mistik baş aksesuarları… Tüm bu arzu uyandırıcı, dikkat çekici detayların her biri sembolik anlamlara sahip hikayelerle gizemli duruyor.

ManiaMania tasarımları yeni sezonda ilk bakışta insanları büyüleyen parçalarıyla oldukça beğeni toplayacak gibi gözüküyor. Aksesuarlarına yeni bir soluk getirmek isteyenler ve benzeri bulunmayan tasarımlara sahip olmak isteyenler için ünlü markanın koleksiyonu ideal görünüyor.

MİLLİYET

Yorum Yaz


.