LidaGEL – Sıkılaştırıcı Zayıflama Jeli – LidaJEL

Salı, Mart 30, 2010, 2:53
Sağlık kategorisi. Bu mesaja 1 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Avior Bel Basen Sıkılaştırıcı Jel 300ml.


Aklınızdaki tüm bölgesel incelme, selülit ve sıkılaştırıcı jelleri unutun! Çünkü artık Avior Sıkılaştırıcı Jel var. Lidagel olarak tanınan bu mucize ürün artık yeni markası Avior Sıkılaştırıcı Jel adı ile Türkiye’de satışa sunulmaktadır.

Avior Jel kullanarak bölgesel incelebilir, sarkmalar olmadan zayıflayabilir ve selülitlerin önüne geçebilirsiniz. Maksimum etki için 13 önemli doğal ekstrat biraraya getirildi ve ozonlanarak etkisi bir kat daha artırıldı. Bu özelliği ile emsallerini saf dışı bırakan Avior Jel piyasaya sürüldüğü günden beri büyük ilgi gördü. Kullanmakta olduğunuz zayıflama ürünlerine ya da diyet programlarınıza destek olan Avior Jel ile sağlıklı zayıflamak ve ideal görünüme kavuşmak artık hayal değil.

Avior Sıkılaştırıcı Jel’in Etkileri :

•Yağlanmaları gidererek, bölgesel incelme sağlanmasına,
•Cilt altında var olan selülitlerin giderilmesine,
•Ciltte sıkılaştırma sağlanmasına,
•Selülit oluşumunun, ve portakal kabuğu görünümün azaltılmasına
•Kan dolaşımının arttırılmasına,
•Antioksidan etkisi ile cildin gençleştirilmesine,
•Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna,
•Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına,
•Cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.

Bu özellikleri sayesinde Avior Jel ile daha pürüzsüz, selülitsiz ve daha sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz.

KULLANIM ŞEKLİ :

Günde 2 kez, yağlanma ve selülit görünümünün olduğu bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Daha etkili sonuç için uygulama sonrasında bölgeyi streç film ile sararak 20 dakika bekletiniz. Uygulayacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. İdeal görünüme ulaşana kadar kullanabilirsiniz.

Tüm bakteri ve PH testleri TUBITAK tarafından yapılmıştır.

(Bel ve basen bölgesi için kullanıma uygun 30 adet tek kullanımlık paketten oluşur. Her paket 10ml. jel içerir)1 Yorum yazıldı.

  1. Leyla yorumu - Cuma, Nisan 9, 2010, 23:06

    Sürdüğüm anda 1,5 cm inceldim , nasıl güzel bir üründür bu ya, kaç tane ürün denedim 45 dkda 4cm incelin deyip satıyorlar 1 milim bile inceltmiyor.. Biber hapı kullanmıştım baya kilo verdim ama sarkmalarım oldu lidageli 1 ay kullandım hiçbirşey kalmadı 1 kutu daha aldım keyfini yaşamak için kullanmaya devam ediyorum. Hanımlar hepinize öneriyorumYorum Yaz


.