KİLO VERMEZSEM SAĞLIĞIMI KAYBEDECEĞİM

Cuma, Kasım 29, 2013, 20:35
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Arka arkaya iki çocuk dünyaya getirdikten sonra fiziksel görüntüsü tamamen değişen manken Jennifer Ellison sağlık sorunları da ortaya çıkarınca sıkı bir diyete girmeye karar verdi.

İlk iş olarak da iç çamaşırlarını giyip kocasının objektifi karşısına geçti ve bu fotoğrafları çektirdi.

30 yaşındaki Ellison, başlangıçta durmadan artan kilosu hakkında kendisine yöneltilen eleştirileri ciddiye almadığını söyleyerek “Ama Beden Kitle İndeksi hesaplarına göre obeziteye çok yaklaştığım ortaya çıkınca artık kilo vermem gerektiğini anladım” dedi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında ikinci oğlu Harry’yi dünyaya getiren Ellison o süreçte doğum sonrası depresyonu da yaşadığını itiraf etti.

Jennifer Ellison “Harry’nin doğumundan sonra kilom hakkında yapılan eleştirilerin hiçbirini dikkate almadım. O sırada sadece hem yeni doğan bebeğime hem de büyük oğluma iyi bir anne olmaya konsantre olmuştum. Ama sonra sağlığımın tehdit altında olduğunu fark edince kilo vermek için çaba göstermeye başladım” dedi.

Kasım ayının ortasında sıkı bir diyete başlayan Jennifer Ellison “Şu an 76 kiloyum, zayıflamam gerek. Çünkü sağlığımı kaybetmek istemiyorum. Bir yandan nefes almak için mücadele ederken ailemle istediğim gibi ilgilenemem” diye konuştu.

KAYNAK : hürriyet.com .tr

Yorum Yaz


.