Kariyerini bitiren hastalık

Cumartesi, Eylül 10, 2011, 0:09
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Hastalığını böyle gizliyor

Temmuz ayında sedef hastalığına yakalandığını ve kariyerinin tehlikede olduğunu açıklayan Kim Kardashian, hastalığını nasıl gizlediğini açıkladı.

Kardashian, makyaj hileleri ile hastalığının izlerini silmeye uğraşıyor. Resmi sitesinde yayınladığı fotoğraflarda cildindeki lekeleri nasıl kapattığını açıklayan Kardashian, bronzlaştırıcı sprey kullandığını ancak vücudundaki lekelerin günden güne arttığını ifade etti.

Televizyon yıldızının kariyeri hastalığı yüzünden bitme noktasına geldi.

Ermeni asıllı Amerikalı televizyon yıldızı, Keeping Up With The Kardashians adlı TV programının amansız hastalığını böyle açıklamıştı.

Vücüdunda çıkan kızarıklıklar nedeniyle zor günler geçiren Kardashian, doktoruna göründükten sonra sedef hastası olduğunu öğrendi.

Annesi Kris Jenner’ın da uzun yıllardır bu hastalıkla mücadele ettiğini bilen Kardashian, doktoru hastalığın tedavisi olmadığını açıklayınca büyük bir şok yaşadı. Doktor ancak daha yavaş bir yaşam tarzıyla hastalığın ilerlemesinin durabileceğini söyledi.

Gelirinin büyük kısmını televizyon şovu ve modellikten elde eden 30 yaşında yıldız, bu gelişme üzerinde kariyerinin bittiğini açıklayarak şöyle konuştu “Her gün mükemmel görünmek üzerimde büyük bir baskı yaratıyor. Bir kilo bile alsam tüm magazin basını bunu haber yapıyor. Böyle bir hastalıkla kariyerimi sürdürmem mümkün değil.”

Doktordan döndükten sonra ağlama krizine giren ve aynı zamanda menajerliğini yapan annesi tarafından sakinleştirilen Kardashian’ın tüm fotoğraf çekimlerini iptal  ettiği ve şovunun da sezon sonunda yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.

Dünyanın en çok objektif karşısına geçen kadınlarından biri olan Kim Kardashian modellik yaparak milyonlarca dolar kazanıyor.

Yorum Yaz


.