Kansere karşı yürüdüler

Pazartesi, Kasım 7, 2016, 21:11
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Modacı Vural Gökçaylı, ‘Anadolu Medeniyetlerinden İzler’ koleksiyonunu Kıbrıs’ta bir defileyle tanıttı. Defileden elde edilen gelir, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlandı.

Türkiye’de Haute-Couture’ü en iyi temsil eden modacılarımızdan Vural Gökçaylı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde anlamlı bir defileye imza attı. Merit Turizm Grubu sponsorluğunda ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı himayesinde gerçekleştirilen defileden elde edilen gelir, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlandı. Modacı Vural Gökçaylı’nın ‘Anadolu Medeniyetlerinden İzler’ koleksiyonunu sergilendiği defile ünlü mankenlerin sunumu ve Uğurkan Erez koreografisi ile gerçekleşti.

O KIYAFET 22 BİN DOLAR

Defileyi izleyenler arasında, Merit Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Özbaş, Timur Selçuk, Atıl Kutoğlu ve Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail yer aldı. KKTC Best Modeli Mercan Kerman’ın giydiği kıyafet 10 bin dolardan satışa sunuldu. Açık artırmada kıyafeti Neşet Koçkar 22 bin dolara aldı. Satıştan elde edilen gelir Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlandı.

KAYNAK : star.com.tr

Yorum Yaz


.