İşte haftanın en şık ünlü isimleri

Cumartesi, Haziran 29, 2013, 22:00
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 1 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Dikkat çekici kırmızı… Arzu Sabancı Şıklık konusundaki başarısı kanıtlanmış Arzu Sabancı, dikkat çekici bir renk olan kırmızı kıyafetiyle objektiflere yansımış. Bir kraliçe edasıyla kıyafeti taşıyan Arzu Hanım, kolsuz dekolte kısmı tülden ve taş işlemeli elbisesiyle yine fark yaratmış. Kırmızı rengi çok güzel taşıyan Sabancı’nın saçı ve küpeleri de kıyafetiyle çok uyumlu.

Düğün şıklığı… Begüm Gazioğlu Cemiyet hayatının genç temsilcilerinden Begüm Gazioğlu, Nazlı – Kaan Sert çiftinin düğününde şıklığıyla göz kamaştırdı. Begüm Hanım, bu senenin moda rengi olan renkte bir elbise tercih etmişti. Straplez, uzun elbisesini zarif takılarıyla kombinleyen Begüm Hanım’ın yanık tenine turuncu çok yakışmıştı doğrusu.

Anne-kızın şıklık yarışı Berrak Barut-Alpin Şahin Cemiyet hayatının tarz sahibi hanımlarından Berrak Barut, kızı Alpin Şahin ile katıldığı bir davette objektiflerimize yansıdı. Ağırlıklı olarak beyaz rengi tercih eden anne-kız, güneş gözlükleriyle farklı bir tarz sergiliyorlar. Gündelik şıklıkta objektiflere yansıyan Barut ve Şahin, abartıya kaçmadan nasıl şık olunacağını kanıtlıyor.

Kırmızı çok yakışıyor… Ceylan Çapa Cemiyet hayatının genç temsilcilerinden Ceylan Çapa, Nazlı – Kaan Sert çiftinin düğününde iddialı renkte bir kıyafet tercih etmişti. Baştan aşağı kırmızı bir elbise giyen Çapa, saçı ve makyajıyla gecenin en şık isimleri arasında yer aldı.

Moda ondan sorulur… Begüm Şen Kendine ait moda bloguyla adından söz ettiren Begüm Şen, moda konusunda başarısını kanıtlamış. Dünyaca ünlü trendleri yakından takip eden Şen, klasik tarzda güneş gözlüğü, beyaz sivri burun topuklu ayakkabıları ve bembeyaz kıyafetiyle yaz ruhuna uygun giyinmiş.

Burcu Hanım her zaman zarif… Burcu Hanif Zarifliğiyle her daim ön plana çıkan cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Burcu Hanif, Nazlı – Kaan Sert çiftinin düğününde toprak rengi elbisesiyle göz kamaştırdı. Uzun bir elbise tercih eden Burcu Hanım, kıyafetini zarif takılarla tamamlamış, saç ve makyajıyla gecenin en şık isimleri arasında yer aldı.

‘Gözlüksüz poz vermem’ modası Elif Dürüst Son zamanlarda hızla yayılan ve cemiyet hayatının ünlü hanımlarında da sıkça gördüğümüz kapalı mekanda güneş gözlüğüyle poz vermeme modasına Elif Dürüst de uydu. Katıldığı bir organizasyonda güneş gözlüğünü çıkarmayan Dürüst, sarı ceketi ve yeşil topuklu ayakkabılarıyla yine en gözde isimlerden olmayı başardı.

Kosif’in davet güzelliği Evelize Kosif Hafta sonu Çırağan Sarayı’nda katıldığı Nazlı-Kaan Sert çiftinin düğün davetinde tüm bakışları üzerine toplayan Evelize Kosif, siyah gece kıyafetiyle mükemmel görünüyor. Dikkat çekici kırmızı ruju, mini el çantası ve saçlarıyla harika bir kombin yakalayan Kosif’in taşlı detay kıyafeti tüm zarafetini gözler önüne seriyor.

Dantel ve beyaz… Feryal Gülman Cemiyet hayatının şık giyinen hanımlarından Feryal Gülman, beyazlar içerisinde objektiflere yansıdı. Yakası dantel beyaz elbisesiyle zarafetini ve güzelliğini gözler önüne seren Gülman, doğal makyajıyla da beğeni topladı.

Tercihi sadelik… İdil Firat Cemiyet hayatının genç isimlerinden İdil Fırat katıldığı hemen hemen her davette gözde isimler arasında yerini alıyor. İdil Hanım, Nazlı – Kaan Sert çiftinin düğününde ise siyah, derin yırtmaçlı elbisesi ve abartıdan uzak, saç ve makyajıyla davetin ilgi odağı oldu.

Her zaman şık… Tuvana Savgı Son zamanlarda sık sık davetlerde objektiflere yansıyan Tuvana Savgı, güzelliğiyle olduğu kadar şık giyim tarzıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Mavi elbisesiyle oldukça şık görünen Tuvana Hanım, kıyafetininin siyah detaylarını yine siyah renkte ayakkabılarıyla tamamlamıştı. Saçları ve makyajı da oldukça doğal olan Savgı, herkesten tam not aldı.

KAYNAK : stargazete.com1 Yorum yazıldı.

  1. layla yorumu - Pazartesi, Temmuz 15, 2013, 11:39

    bu bayanların giyim tarzı güzel ama daha demode olabilirlerdiYorum Yaz


.