İnci Deri’den kışın açan çiçekler

Cumartesi, Kasım 30, 2013, 21:18
Alışveriş | Moda kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İnci Deri, başarılı tasarımcısı İpek Terzi’ye ait ”Winter Blooms” özel koleksiyonu 2013-2014 Sonbahar-Kış sezonunda moda severlerin beğenisine sunuyor. Çiçek aksesuarların ve canlı renklerin hakim olduğu yeni koleksiyon, soğuk kış günlerinde adeta bahar havası estirecek.

Hüzünlü bir sonbahar, Yazdan kalma renkler, Yalnızlığa inat kışın açar

Aşk kokar ay ışığında çiçekler…
İnci Deri, kadının adeta ruhunu okşayan ve kendisini özel hissettirecek farklı tasarımları moda severlerin beğenisine sunmaya devam ediyor. 2013-2014 Sonbahar-Kış sezonuna, İnci Deri’nin başarılı tasarımcısı İpek Terzi imzalı ‘Winter Blooms’ adında iddialı bir koleksiyon daha ekleniyor. Dört Çiçek detaylarının ve kışın koyu renklerinin yanı sıra sıcak renklerin de hakim olduğu yeni koleksiyon kış aylarında bahar havası estiriyor.
Sadece 300 adet olarak üretilmiş özel kapsül ‘Winter Bloom’ koleksiyonu dört farklı ana temadan oluşuyor. Terzi’nin dört farklı çiçekten ilham alarak oluşturduğu tasarımda sivri burunlu stilettolar koleksiyona damga vuruyor. Her yaşa ve her zevke hitap eden ‘Winter Bloom’ Koleksiyonu’nda alçak ve yüksek platformlu, yarı açık düz platformuz ve V dekolte düz platformsuz sivri burun olmak üzere dört farklı sivri burunlu modeller bulunuyor.

Duygular harekete geçiyor…
Kış çiçekleri, geride kalan sıcak yaz günlerinden esintiler getirirken, kızıl tonlar, mor ve mavi, ay ışığının çiçeklerin üzerine yansımasıyla sıcak ve doygun tonlara bürünüyor. Soğuk kış günlerinde süetin karşı konulmaz yumuşaklığı renklerle bir olup kadın ruhuna dokunuyor. Sıcak süet tonları siyah, bordo, koyu kırmızı, kırmızı, mor ve saks mavisi ”Winter Bloom” koleksiyonu bu kış tüm duyguları harekete geçiriyor.

MODA HABER

İnci Deri Winter Blooms tasarımları

Yorum Yaz


.