İbrahim Erkal’ın çocukları ve eşi Filiz kimdir?

Salı, Mayıs 9, 2017, 18:13
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İbrahim Erkal yaşamını yitirince akıllara yakın zamandaki olayları geldi. İbrahim Erkal, Erdoğan’ın davetine katıldığında taktığı çengelli iğne ile olay yaratmıştı. Peki kimdir İbrahim Erkal, karısı Filiz Akgün hangi belediye başkanının yeğeni, İbrahim Erkal ile eşinin kaç çocukları var? İşte İbrahim Erkal hakkında bilinmeyenler.

İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal’ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğeni.

İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocuklarını hayatlarına kattılar. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler. İbrahim Erkal’ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyor. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı.

49 yaşında olan İbrahim Erkal üç çocuk babası. Aslen Erzurumlu (Narman) olan İbrahim Erkal, halk müziği albümü tutmayınca fantaziye kaçan kendi tarzındaki yorumu ile şöhret oldu. İbrahim Erkal için şöhrete giden yol ise garsonlukla başladı.

Ünlü olmadan önce Ankara’da gazinolarda garsonluk yapıyor bir yandan da müzik alanında sesini duyurmaya çalışıyordu. 6 kardeşin en büyüğü olan İbrahim Erkal, 1995 yılından itibaren tanındı ve sevildi.

İbrahim Erkal şöhretinin ardından bir süre tamamen gözlerden uzak kaldı. Onu özellikle sosyal medyanın gündemine taşıyan ise Erdoğan’ın davetinde yakasına taktığı çengelli iğne oldu. İbrahim Erkal bir anda sönen şöhretinin ‘çengelli’ parıltısına kapıldı. Boynuna taktığı çengelli iğneyle günlerce konuşulan İbrahum Erkal,bunun Osmanlı’da saygının gereği olduğunu iddia edip “İbrahim Erkal farklı bir sanatçıdır. İbrahim Erkal yakasına çengelli iğne takmışsa, demek ki vardır bir bildiği. Devlet, millet, bayrak sevgisi bunu gerektirir” demişti.

KAYNAK : f5haber.com

 

Yorum Yaz


.