Hamile olduğunu doğururken anladı! İşte şaşırtan olay…

Perşembe, Nisan 28, 2016, 21:41
Kadın Sağlığı kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Genç kadın bir şirkette satış danışmanı olarak o gün işe başlamıştı. Akşam eve geldi, anahtarları içerde unuttuğunu hatırladı. Kapıyı tekmeledi.

Çilingir sayesinde eve girmeyi başardı. Birden kasıklarında bir sancı hissetmeye başladı. 23 yaşındaki Klara Dollan ne olduğunu anlayamadı.
O sancı doğum sancısıydı ama Klara hamile olduğunu bile bilmiyordu…
Klara birden çığlık atmaya başladı ve sancısından banyoda yere düştü. O sırada komşusu içeri girdi ve kanlar içerisinde Klara’yı gördü. Klara komşusuna “Hemen ambulansı ara” dedikten sonra içgüdüsel olarak ıkınmaya başladı.
Birden bebek kafasını gördüğünde ise gözlerine inanamadı. Yine bilinçsizce çocuğu havluya sardı ve ambulans geldikten sonra bebeğiyle hastaneye gitti.
SENİ BU SABAH GÖRDÜM VE HAMİLE DEĞİLDİN
Hürriyet.com.tr’nin haberine göre; annesini arayan Klara, “Anne bir kızım oldu” dedi. Telefonda bir süre sessizce kalan anne Dollan ise sadece “Seni bu sabah gördüm ve hamile değildin” dedi.
9 AY DOĞUM KONTROL HAPI KULLANDI SADECE 2 KİLO ALDI
Doğumdan 5 ay önce 2,5 yıllık erkek arkadaşından ayrılan genç kadının ise bu süreçte ne mide bulantıları, ne sırt ağrısı, hamileliğe dair herhangi bir belirtisi olmadığı gibi 9 ay boyunca regl olduğu ve hatta doğum kontrol hapı kullanmaya devam ettiği ortaya çıktı.
7 aylık hamileyken sadece 2 kilo alan genç kızın “Örtülü hamilelik” de denilen bir hamilelik yaşadığı anlaşıldı. Uzmanlara göre ise bu durum sanıldığından daha yaygın bir durum.

KAYNAK : f5haber.com

Yorum Yaz


.