hamile kalmak yumurta sayısını artırmak icin kuru incir kuru

Perşembe, Ocak 15, 2009, 16:56
Kadın Sağlığı kategorisi. Bu mesaja 4 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak-yumurta sayısını artırmak için kuru incir kürü
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

8-9 adet kuru inciri soğuk su ile iyice yıkadıktan sonra yarım litre suda 8-9 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.

Her gün taze olarak hazırlanmalıdır. Kolaylık olsun diye fazla miktarda hazırlayamayın.

Bu kür 20-25 gün uygulanmalıdır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over ‘den de koruyacaktır.4 Yorum yazıldı.

 1. tugba sarac yorumu - Cuma, Nisan 10, 2009, 15:28

  Sayin Dr. Saracoglu.Bu kürü bende uygulamak istiyorum.Ne zaman baslamam gerekiyor?Adetim bittikten sonra mi yoksa basladigi ilk gün mü uygulanmasi gerekiyor, veya istedigim zaman baslaya bilir miyim?
  Simdiden tesekkürler

  Saygilarimla

 2. sibel atak yorumu - Cuma, Mayıs 29, 2009, 14:38

  Sayin dr. saracoglu.Kuru incir kurunu bende uygulamak istiyorum.Ne zaman baslamam gerekiyor.Adetimin ilk günümü,yoksa bittikten sonrami uygulamam gerekiyor.Yada istedigim zaman baslayabilirim? tesekkürler,saygilarimla

 3. sema yorumu - Cumartesi, Ağustos 21, 2010, 9:51

  peki erkekler sperm sayısını arttırmak için ne uygulamalıdır.bu kürün hamilelige yardımcı olma payı yüzde kaçtır.

 4. Kadinmagazin.net yorumu - Cumartesi, Ağustos 21, 2010, 15:09

  Sema hanım , bu konuda erkekler için Hydrax isimli ürünü öneriyoruz. http://www.hydraxal.com adresinde geniş anlatımı mevcut.Yorum Yaz


.