“Hadi Be Oğlum”un galası önceki gün yapıldı.

Perşembe, Şubat 15, 2018, 19:23
Genel kategorisi. Bu mesaja 0 yorum yapıldı.

FaceBookta Payla

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir’in başrollerini paylaştığı “Hadi Be Oğlum”un galası önceki gün yapıldı. Kanyon’daki galaya sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Gösterim öncesi filmin oyuncuları kırmızı halıda soruları yanıtladı.Uzun süredir televizyon ekranından uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ, “Artık kendimi daha çok beyazperdede görmek istiyorum. ‘Kelebeğin Rüyası’nda sonra ara vermiş olsam da bu proje benim içime çok sindi. Benim gişe ya da reyting endişem yok” dedi. Öte yandan Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’u dudaklarından öperek kutladı.

 

Tatlıtuğ sözlerini şöyle sürdürdü: “Sıcak ve sevgi dolu bir film çekmeye çalıştık. Emeği geçen bütün oyuncularımıza, yönetmenimize ve yapımcılarımıza teşekkür ederiz. İzleyicilerimizin yorumlarını elbette merak ediyoruz. Sıcak ve samimi bir öyküyü en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık. Sinema benim için farklı bir alan ve ben de burada bir iz bırakmak istiyorum. Umarım sinema adına iz bırakacak bir yapım olur” diyerek sözlerini noktaladı. Kıvanç Tatlıtuğ’un oğluyla iletişim kurmaya çalışan balıkçı Ali’yi canlandırdığı film izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Gösterim sonrası ünlü isimler, “Kıvanç’a babalık yakıştı” yorumunu yaptı.

Galaya eşi Sinem Kobal’la gelen Kenan İmirzalıoğlu, “Kıvanç beni ‘Mehmet Bir Cihan Fatihi’ne başladığımızda aradı. Biz her zaman konuşuyoruz” dedi. Kenan İmirzalıoğlu, basına röportaj verirken söze Afrin Harekatı’na değinerek başladı, “Şu anda cephede savaşan tüm kahraman askerlerimize selam olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun, gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi. “Mehmed: Bir Cihan Fatihi” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu, zayıflaması hakkındaki sorulara da “At binmek kilo verdiriyor. Ama çekimler zor değil, keyifli geçiyor. Çok çalıştık, emeğinin karşılığını almak istiyoruz” yanıtını verdi.

Burak Hakkı, Yunan sevgilisi Hara Pappa ile filmi izledi.

Arsenal’da forma giyen Mesut Özil’le aşk yaşayan Amine Gülşe, sevgilisinin öpüşme sahnelerine karşı çıktığı iddiaları için “Ben de öpüşme sahnelerini sevmiyorum ama senaryo gelince yapmak zorunda oluyoruz. Mesut bana anlayış gösteriyor” diyerek yalanladı.

Filmin oyuncularından Yıldız Kültür ve Büşra Develi birbirlerine sarılarak poz verdi.

Zeynep Beşerler – Emir İçgören

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filmde rol alan Feridun Düzağaç, galaya kızı Tuya ve sevgilisi Tuba Tanışık’la katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ-Çağatay Ulusoy

KAYNAK : f5haber.com

 

 

 

 

Yorum Yaz


.